Stacja pogodowa z LCD Sky
Artykuł: BGPL02747MDC

Stacja pogodowa z LCD Sky

Spraw, aby Twoja marka była na bieżąco z pogodą! Stacja pogodowa z LCD Sky to idealny gadżet firmowy, łączący użyteczność z doskonałym przekazem marketingowym.

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
5314szt.
Mamy na stanie
17:22 - 14.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Etykieta cyfrowa
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Etykieta cyfrowa to nowoczesna technika drukowania logo na prezentach korporacyjnych, która pozwala na uzyskanie wysokiej jakości nadruku oraz dopasowanie do różnych materiałów. Idealna dla spersonalizowanych upominków promujących markę.
[więcej na temat znakowania metodą - Etykieta cyfrowa]

Szanowni miłośnicy nowoczesnych gadżetów, przedstawiamy Stację Pogodową z LCD Sky!

Stacje pogodowe z logo firmy to przełom w świecie gadżetów reklamowych! Większość z nas jest ciągle w biegu, a być na bieżąco z pogodą to absolutna podstawa. Dlaczego nie połączyć praktyczności z doskonałym marketingiem? Idealna na prezent dla klientów i pracowników! Posiada mnóstwo funkcji, które na pewno Cię zaskoczą!

Czym jest Stacja pogodowa z LCD Sky?

Domowa stacja pogodowa to malutki, elegancki gadżet, który pokazuje prognozę pogody, czas, datę, temperaturę i wilgotność! A to wszystko na pięknym, niebieskim wyświetlaczu LCD. Ale to nie wszystko! Ta stacja pogody meteo ma wbudowany alarm! Czy to nie wspaniałe?

Jakie są opcje nadruku logo na stacji pogodowej?

Zaproponowaliśmy trzy metody nadruku logo na naszych reklamowych stacjach pogodowych. Każda z nich ma swoje plusy i minusy, ale na pewno dzięki nim logo Twojej firmy będzie wyglądać olśniewająco!

  • Grawerowanie laserowe: to nowatorska technologia, charakteryzująca się precyzją i trwałością. Właściwie nie ma żadnych minusów, chyba że Twoje logo jest bardzo kolorowe.
  • Tampodruk: jest bardzo wytrzymały i umożliwia druk dużych ilości logo w krótkim czasie. Minusem jest to, że podczas druku muszą być stosowane specjalne tusze.
  • Etykieta cyfrowa: to sposób na bardzo realistyczne i szczegółowe odtworzenie logo. Może być jednak mniej trwała niż dwie wcześniejsze metody.

Specyfikacja produktu

  • Materiał: Plastik
  • Kolor: Srebrny
  • Rozmiar: 5,5X5X10,5 CM
  • Wymiary pola do nadruku logo: 45X9 - dla wszystkich technologii nadruku
  • 1 bateria pastylkowa dołączona

A co myślicie o silnym określeniu "gadżety biznesowe"?

To prawda, że takie gadżety firmowe jak nasze stacje pogodowe z nadrukiem podnoszą prestiż Twojego biznesu. Czy nie jest fajnie, kiedy klienci widzą Twoje logo każdego dnia, kiedy sprawdzają prognozę pogody? I czy nie jest to znakomite rozwiązanie, które połączyło przyjemne z pożytecznym? Przekonaj się sam!

Czy zatem jesteście gotowi na wzbudzanie szacunku dzięki naszym artykułom reklamowym? Jesteśmy pewni, że sobie poradzicie! Oto co mamy do zaoferowania – gadżety z logo firmy, które podbiją rynek. Słuchajcie szeptu wiatru szepczącego o pogodzie prosto z Waszej własnej stacji pogodowej z nadrukiem!

Nie czekaj! Promuj swoją firmę z naszymi stacjami pogodowymi z logo!

Kolor:Srebrny
Materiał:Plastic
Rozmiar:5,5X5X10,5 CM
Dostępno na magazynie5314szt.
Data aktualizacji17:22 - 14.06.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02747MDC
Stacja pogodowa z LCD Sky
Stacja pogodowa z LCD Sky
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR