Zegar ścienny z termometrem i wskaźnikiem wilgotności
Zegar ścienny z termometrem i wskaźnikiem wilgotności
Artykuł: BGPL02743AP

Zegar ścienny z termometrem i wskaźnikiem wilgotności

Podkreśl swoją profesjonalność z naszą stacją pogodową z logo firmy! Idealna na upominki biznesowe, stworzy atmosferę prawdziwego centrum dowodzenia.

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
36szt.
Mamy na stanie
17:58 - 14.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Nadruk UV
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Obraz tworzony jest bezpośrednio w maszynie cyfrowej. Końcowy efekt jest brdzo zbliżony do wydruku np. na papierze. Nadruk cyfrowy to znakowanie niezwykle trwałe, odporne na zarysowania czy też działanie promieni UV.
[więcej na temat znakowania metodą - Nadruk UV]

Kupujesz najwyższej jakości stacje pogodowe?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co możemy zaoferować, aby uczynić Twoje doświadczenie niezapomnianym? Twoim wyborem powinna być nasza domowa stacja pogodowa! Nie jest to zwykły gadżet. W teorii, wyróżnia się ona na rynku gadżetów reklamowych. W praktyce, stworzy ona atmosferę prawdziwego centrum dowodzenia dla każdego miłośnika pogody.

Stacje pogodowe z logo - Twoje korporacyjne logo nigdy nie wyglądało lepiej.

Kiedy mówimy o stacjach pogodowych z nadrukiem, nadruk to nie tylko logo Twojej firmy. To Twoja wizja, Twoje aspiracje. Czy nie czujesz też te emocji? Każda korporacja ceni sobie oryginalność i profesjonalizm. Nasze reklamowe stacje pogodowe z logiem Twojej firmy na pewno okażą się olśniewającym pomysłem na prezent firmowy. Cóż, możemy zaoferować Ci coś więcej. Nasza stacja pogody meteo, doskonały gadżet firmowy dla każdego menedżera. Zapytaj się, dlaczego?

Cechy naszej domowej stacji pogodowej:

 • Materiał: Aluminium, plastik.
 • Kolor: Srebrny.
 • Rozmiar: Ø 30, 2 x 4, 1 cm.
 • Zegar ścienny.
  • Zapewne pytasz, dlaczego nasza stacja pogodowa do domu jest tak wyjątkowa? Na przykład dlatego, że nie jest to zwykła stacja pogodowa. To również zegar ścienny. Czy marzyłeś kiedyś, żeby mieć na ścianie coś więcej niż zwykły zegar?

   " Jakie są zalety i wady nadruku na stacjach pogodowych z logo}

   Różne techniki nadruku oferują różne zalety i wady. Dla przykładu, technika sitodruku jest idealna do tworzenia wyraźnych i żywych kolorów, ale nie działa dobrze na ciemnych powierzchniach. Technika tampodruku z kolei świetnie radzi sobie z trudnymi powierzchniami, ale nie jest idealna do dużych nadruków. Czy zauważyłeś to?

   Jeżeli chodzi o gadżety z logo firmy, to są świetnym pomysłem dla marketingowców, którzy szukają nietypowego, ale jednocześnie stylowego sposobu promocji.

   Koniec końców, stacje pogodowe to wiele więcej niż tylko gadżet.

   Daj sobie chwilę na przemyślenie. Czy marzyłeś kiedyś o prezentach biznesowych, które nie są tylko ładne, ale również praktyczne? No dobrze, zgadnij, co mamy dla Ciebie przygotowane? Twoje gadżety z logo mogą wiele więcej niż tylko prezentować czas i temperaturę. Są prawdziwym wyznacznikiem stylu!

   Zapewne myślałeś, że nigdy nie powiem tego, prawda? Ale jestem tego pewien. Twój nowy gadżet firmowy jest tutaj, czeka tylko, aby stać się częścią Twojego zespołu firmowego. A może jesteś gotowy, aby stać się częścią tego erfkscytującego świata artykułów reklamowych?

Kolor:Srebrny
Materiał:Aluminium, plastik
Rozmiar:Ø 30,2 x 4,1 cm
Dostępno na magazynie36szt.
Data aktualizacji17:58 - 14.06.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02743AP
Zegar ścienny z termometrem i wskaźnikiem wilgotności
Zegar ścienny z termometrem i wskaźnikiem wilgotności
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR