termos bambusowy
Bambusowy termos 420 ml
Bambusowy termos 420 ml
Bambusowy termos 420 ml
Artykuł: BGPL01751AP

Bambusowy termos 420 ml

Promuj swoją firmę z stylem dzięki naszemu ekologicznemu termosowi bambusowemu z nadrukiem logo. Wysokiej jakości i trwałe. Skorzystaj z naszych opcji nadruku.

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
1szt.
Mamy na stanie
17:58 - 22.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Sitodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]

Termosy bambusowe to nie tylko praktyczny, ale również ekologiczny wybór dla wszystkich, którzy szukają unikalnych i trwałych gadżetów reklamowych z logo firmy. Nasze termosy o pojemności 420 ml posiadają podwójne ścianki ze stali nierdzewnej z próżnią między ściankami, co zapewnia wysoką klasę termiczną: 4 +leakproof. Termosy zostały wyposażone w pasek na rękę, co ułatwia ich przenoszenie.

Nasze termosy bambusowe mają wymiary to Ø6,5 x 25,5 cm. Dostępne są trzy opcje druku logo: grawerowanie laserowe, tampondruk, i sitodruk. Wymiar pola do nadruku logo wynosi 25x80 dla grawerowania laserowego, 25x50 dla tampondruku i 80x80 dla sitodruku.

Jeśli szukasz unikalnych i trwałych artykułów reklamowych, to nasze ekologiczne termosy bambusowe z logo firmy są idealnym wyborem. Skontaktuj się z nami i zamów swoje wyjątkowe gadżety reklamowe już dziś!

Kolor:Brązowy
Materiał:Bambus, stal nierdzewna
Rozmiar:Ø6,5 x 25,5 cm
Dostępno na magazynie1szt.
Data aktualizacji17:58 - 22.05.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL01751AP
Bambusowy termos 420 ml
Bambusowy termos 420 ml
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR