termos bambusowy
Termos drewniany 400ml Batumi oak
Termos drewniany 400ml Batumi oak
Termos drewniany 400ml Batumi oak
Termos drewniany 400ml Batumi oak
Termos drewniany 400ml Batumi oak
Artykuł: BGPL01748MDC

Termos drewniany 400ml Batumi oak

Wyjątkowy termos drewniany Batumi oak, idealny jako ekologiczny gadżet reklamowy. 400ml, różne opcje nadruku logo.

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
10:22 - 24.02.2023
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Sitodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]

Ekologiczne termosy bambusowe z logo to idealne rozwiązanie dla marketerów szukających oryginalnych i ekologicznych gadżetów reklamowych. Termos drewniany Batumi oak o pojemności 400ml, to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie jakość i styl.

Głównym materiałem termosu jest drewno w kolorze drewna, co dodaje mu eleganckiego i naturalnego charakteru. Termos o wymiarach Ø6.5X20CM jest wystarczająco pojemny, aby pomieścić wystarczającą ilość napoju na cały dzień.

Aby dodatkowo wyróżnić termos na tle innych gadżetów reklamowych, można wykorzystać jedną z trzech opcji nadruku logo. Grawerowanie laserowe 360° pozwala na umieszczenie logo w widocznym miejscu o wymiarze pola nadruku 214X160. Tampodruk to idealne rozwiązanie dla mniejszych logo o wymiarze pola nadruku 30X80. Sitodruk na okrągło to opcja dla bardziej wymyślnych projektów logo, z wymiarem pola nadruku 170X140.

Wybierając termos bambusowy z nadrukiem logo, nie tylko dostarczasz swoim klientom wyjątkowy i praktyczny gadżet, ale także pokazujesz swoje zaangażowanie w dbałość o środowisko. Termos jest doskonałym wyborem dla marketerów, którzy chcą wyróżnić się na tle konkurencji i pokazać swoją odpowiedzialność za środowisko.

Kolor:Drewna
Materiał:Wood
Rozmiar:Ø6.5X20CM
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji10:22 - 24.02.2023
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL01748MDC
Termos drewniany 400ml Batumi oak
Termos drewniany 400ml Batumi oak
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR