Torba bawełniana z jutowym dnem
Torba bawełniana z jutowym dnem
Artykuł: BGPL02535CM

Torba bawełniana z jutowym dnem

Torba bawełniana z jutowym dnem to ekologiczny wybór dla Twojej firmy. Postaw na personalizowany gadżet firmowy i zaskocz klientów jakością i designem!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
3536szt.
Mamy na stanie
05:42 - 18.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
8613szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Sitodruk, Termotransfer, DTG
Wycenić
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]
Termotransfer polega na wrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego obrazu. Za zwyczaj ten obraz jest wycinany z folii na ploterze
[więcej na temat znakowania metodą - Termotransfer]
DTG
[więcej na temat znakowania metodą - DTG]

Torba bawełniana z jutowym dnem - Twój niezastąpiony partner w promocji produktów!

Czy już zaczynasz uwielbiać ten produkt? Pewnie się zastanawiasz: DLACZEGO? Ta ekologiczna torba bawełniana z jutowym dnem to więcej niż tylko gadżet firmowy. To symbol Twojej dbałości o środowisko oraz doskonałe narzędzie marketingowe!

Podziwiaj wyjątkową jakość!

Ourzdolona w 100% z juty i bawełny, nasza torba posiada certyfikat ECO Tex standard 100. A wiesz jakie są jej wymiary? Gwarantuję, że zaskoczą cię! Mówimy o 38 x 0,2 x 42 cm z czystej bawełny i juty! Oto kilka detali:

  • Materiał: Juta
  • Wymiary produktu: 38 x 0,2 x 42 cm
  • Możliwości nadruku logo: ST1 (sitodruk na tekstyliach - białe/natural). Wymiary pola do nadruku to 26 x 15 cm!, DTF3 (termotransfer cyfrowy 201-500cm2). Wymiary pola do nadruku to 25 x 15 cm!, DTG1 (druk DTG - torby bawełniane 30x30cm). Wymiary pola do nadruku to 30 x 30 cm!

Komu by nie chciało się dostać torby jutowe z logo firmy?

Prawda jest taka, że jako firma do marketingu, pragniemy oferować naszym klientom tylko najlepsze gadżety reklamowe z nadrukiem. Jeżeli także do nich należysz, to z pewnością jesteś w dobrych rękach! Od teraz, nikt nie przejdzie obok twojej firmy obojętnie kiedy zobaczy jedną z twoich torb bawełnianych z jutowym dnem!

Techniki nadruku, które zapewniają niezapomniane wrażenia!

Zachęcam do zapoznania się z zaletami i wadami różnych technik nadruku. Czy wiedziałeś, że sitodruk na tekstyliach (ST1) zapewnia doskonałą trwałość i intensywność kolorów? Natomiast druk cyfrowy (DTF3) pozwala na swobodną kolorystykę i nadruk dowolnych treści, choć nie jest on tak trwały jak sitodruk. A może skusiłbyś się na druk DTG? To najnowocześniejsza technika, która doskonale oddaje detale grafiki, ale ma swoje ograniczenia w kolorystyce na ciemnych tkaninach. Wybór należy do Ciebie!

Jesteś gotowy do zmierzenia się z rywalizacją na rynku gadżetów biznesowych? Z naszą torbą bawełnianą z jutowym dnem, podbijesz rynek gadżetów firmowych jak nikt inny! Masz pytania, opory, a może po prostu chcesz porozmawiać? Daj nam znać!
Kolor:Naturalny
Materiał:Juta
Rozmiar:38 x 0,2 x 42 cm
Dostępno na magazynie3536szt.
Data aktualizacji05:42 - 18.04.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni8613szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02535CM
Torba bawełniana z jutowym dnem
Torba bawełniana z jutowym dnem
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR