Torba bawełniana z krókim uchem, czarna
Artykuł: BGPL02318CM

Torba bawełniana z krókim uchem, czarna

Unikatowa czarna torba bawełniana z firmowym nadrukiem - ekologiczna, wielorazowa i trwała! Personalizuj dzięki wyborowi doskonałych technik nadruku. Dodaj blasku swojej reklamie!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
7354szt.
Mamy na stanie
09:42 - 20.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
15655szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Sitodruk, Termotransfer, DTG
Wycenić
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]
Termotransfer polega na wrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego obrazu. Za zwyczaj ten obraz jest wycinany z folii na ploterze
[więcej na temat znakowania metodą - Termotransfer]
DTG
[więcej na temat znakowania metodą - DTG]

Niezastąpiona torba bawełniana z firmowym nadrukiem - idealny gadżet reklamowy!

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, jak połączyć ekologię, wygodę i promocję swojej firmy w jednym praktycznym produkcie? Przedstawiamy rozwiązanie idealne: czarną torbę bawełnianą z krótkim uchem! To doskonały gadżet reklamowy, ekologiczny i przyjazny dla środowiska!

Co sprawia, że torby bawełniane są tak wyjątkowe?

  • Wiecie coś o torbie, która jednocześnie jest praktyczna i ekologiczna? Otóż nasza bawełniana torba z właściwościami! Wykonane z wysokiej jakości bawełny o gramaturze 140 g/m2, mają certyfikat Oeko-Tex! To znaczy, że są one wytwarzane z surowców pochodzących ze zrównoważonych źródeł!
  • Poza wpływem na środowisko, torby bawełniane są także wielorazowe i trwałe! Decydując się na ten rodzaj toreb, ograniczamy ilość jednorazowych foliówek w naszym życiu!
  • Wielorazowe torby z nadrukiem z logo firmy są także łatwo identyfikowalne! Dzięki dostępnym opcjom nadruku, twoje logo będzie wyglądać idealnie na torbie i skutecznie promować twoją firmę podczas zakupów czy spacerów!

Dostosuj torebkę do twoich potrzeb reklamowych!

Mogłeś już się dziwić o metodach nadruku na torbie bawełnianej. Dajemy Ci opcje - trzy różne techniki, które pozwolą uzyskać efekt o jakim marzysz!

  1. ST2 (sitodruk na tekstyliach - kolor): Ten sposób druku pozwala na uzyskanie trwałego nadruku o intensywnych, żywych kolorach! Ekhm! Wymiary pola do nadruku logo 26 x 27. Wady? To coraz bardziej popularna metoda, więc może ciężko będzie się wyróżnić na tle konkurencji.
  2. DTF3 (termotransfer cyfrowy 201-300cm2): Idealna metoda dla wymagających, świetna dla detali, mało popularny sposób druku, dlatego wyjątkowy! Wymiar pola do nadruku logo 25 x 20. Minusy? Nieco większy koszt w porównaniu z innymi opcjami.
  3. DTG3 (druk DTG - torby bawełniane, kolor 30 x 30cm): Wreszcie, nowoczesna metoda druku DTG, która pozwala na bezpośrednie drukowanie na tkaninie! Perfekcyjne detale. Ekstra: różnorodność kolorów. Wymiar pola do nadruku logo 30 x 30. Ale jednak wszystko ma swoją cenę - tak niestety!

Co myślisz o tych powodach?

Jesteśmy przekonani, że nasza propozycja bawełnianej torby z firmowym nadrukiem będzie idealnym uzupełnieniem kampanii reklamowej twojej firmy! Przekonasz się o niej nie tylko klientów ale także swoje sumienie ekologiczne. Często mówi się "najlepsze rzeczy pakowane są w małe pudełka". A co jeżeli tą małą pudełko przyjdzie ci zabrać ze sobą? Daj swoim klientom wybór!

Kolor:Czarny
Materiał:Bawełna
Rozmiar:42 x 38 cm
Dostępno na magazynie7354szt.
Data aktualizacji09:42 - 20.05.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni15655szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02318CM
Torba bawełniana z krókim uchem, czarna
Torba bawełniana z krókim uchem, czarna
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
Inne opcje tego gadżetu
PFR