Torba z filcu RPET Indico
Torba z filcu RPET Indico
Torba z filcu RPET Indico
Torba z filcu RPET Indico
Artykuł: BGPL02412MDC

Torba z filcu RPET Indico

Torba z filcu RPET Indico: idealna torba prezentowa, na zakupy, z własnym logo! Ekologiczny wybór dla Twojej kampanii reklamowej. Zamów już dziś!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
2533szt.
Mamy na stanie
17:22 - 14.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Sitodruk, Transfer cyfrowy
Wycenić
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]
Transfer cyfrowy to popularna technika druku logo na prezentach korporacyjnych, gwarantująca fotograficzną jakość, precyzję i jasne kolory na różnych materiałach.
[więcej na temat znakowania metodą - Transfer cyfrowy]

Torba z filcu RPET Indico - idealny prezent korporacyjny!

Czy zastanawialiście się kiedyś, jaka byłaby idealna torba na wszelkiego rodzaju prezenty? Torba z filcu RPET Indico to odpowiedź na to pytanie! Ta elegancka i ekologiczna torba może być Twoim ulubionym gadżetem firmowym.

Wykonana z miękkiego i trwałego materiału, jakim jest filc, sprawia, że używanie jej to czysta przyjemność. Swoją wspaniale ciemnoszarą barwą wpisuje się w najnowsze trendy. Nie bez znaczenia jest również jej praktyczny rozmiar - 33,5x42 cm, dzięki któremu zmieści się w niej wiele przedmiotów!

Czego jeszcze brakuje? Twojego własnego logo!

W ofercie mamy dwie opcje druku na torbie:

  • Sitodruk - klasyczna metoda druku z wysoką jakością kolorów i trwałością. Pozwala na uzyskanie precyzyjnych kształtów i odwzorowanie detali Twojego logo. Pola do nadruku logo: 260x300 mm.
  • Transfer cyfrowy - nowoczesna technika druku, która nie ogranicza ilości użytych kolorów i jest odporna na promienie UV. Pozwala uzyskać wyraziste i kontrastowe nadruki. Pola do nadruku logo: 260x300 mm.

Co jeszcze warto wiedzieć o tej torbie?

Torba z filcu RPET Indico to filcowa torba prezentowa, która sprawdzi się zarówno jako torba na zakupy, jak i torebka na prezenty. Naturalną dla filcu sprężystość zapewniają sznurki z poliestru, dzięki którym torba staje się worek filcowy na sznurkach. Możesz zamówić torby filcowe z logo lub torby filcowe na zamówienie, a także wykorzystać je jako artykuły reklamowe lub gadżety reklamowe z nadrukiem. Torby produkowane są przez producenta torby z filcu, który dba o każdy szczegół, a zarazem kupując od niego wspierasz polski biznes!

Nie czekaj, zamów swoje ekologiczne torby filcowe!

Zastanawiasz się, jak porównać torby filcowe, worek z filcu i torebki filcowe na prezenty? Myślę, że już znalazłeś idealną propozycję – Torba z filcu RPET Indico. Dlaczego więc nie skorzystać z tego rozwiązania i całkowicie zagospodarować potencjał tych wspaniałych torby? Zamów je już dziś i zobacz, jaką różnicę sprawią w Twoich kampaniach marketingowych czy reklamowych!

Kolor:Ciemno szary
Materiał:Fleece
Rozmiar:33.5X42CM
Dostępno na magazynie2533szt.
Data aktualizacji17:22 - 14.06.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02412MDC
Torba z filcu RPET Indico
Torba z filcu RPET Indico
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR