Eko Jutowa torba z bawełnianymi rączkami
Eko Jutowa torba z bawełnianymi rączkami
Artykuł: BGPL02549AP

Eko Jutowa torba z bawełnianymi rączkami

Jutowa torba z bawełnianymi rączkami - Eko-przyjazny gadżet firmowy! Wzmacniaj swoją markę podczas codziennych zakupów. Wybierz swój nadruk: Sitodruk, Termotransfer, DTF1.

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
17:58 - 22.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
818szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Sitodruk, Termotransfer, DTF
Wycenić
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]
Termotransfer polega na wrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego obrazu. Za zwyczaj ten obraz jest wycinany z folii na ploterze
[więcej na temat znakowania metodą - Termotransfer]
DTF (Direct to Film) to nowoczesna technologia wykonywania nadruków termotransferowych w pełnej gamie kolorów, która gwarantuje wysoką jakość i trwałość nadruku.
[więcej na temat znakowania metodą - DTF]

Jutowa Torba z Bawełnianymi Rączkami – Twój Niezawodny Partner w Promocji!

Czy kiedykolwiek pragnąłeś, aby twój gadżet firmowy działał jak rekomendacja, która nigdy się nie kończy? Czy szukałeś gadżetu z logo firmy, który będzie wiernym towarzyszem Twoich klientów w ich codziennym życiu, przypominającym o Twojej marce za każdym razem, gdy go użyją? Oto nasza odpowiedź - Jutowa Torba z Bawełnianymi Rączkami!

Dlaczego Torby Jutowe?

Zastanówmy się choć przez moment. Kto nie ceni sobie torby na zakupy, która wykonana jest z naturalnej juty i ma bawełniane uchwyty? Torba ta zadowoli nawet najbardziej wybrednych, pod względem estetyki, a jednocześnie jest niezwykle praktyczna. Wybierając jutowe torby jako gadżety biznesowe, twój logo firmowy będzie dosłownie noszone na ramionach Twoich klientów!

Moc Gratyfikacji

  • Uniwersalność: Jutowe torby nadają się na każdą okazję i do każdego outfitu. Czy to wyprawa na targ, czy spotkanie z przyjaciółmi - twoja marka będzie zawsze widoczna.
  • Eko-Przyjazność: Gadżety z nadrukiem na torbach jutowych to doskonały sposób pokazania, że Twoja firma dba o środowisko.
  • Długowieczność: Jutowe torby są nie tylko modne, ale również bardzo trwałe. Podwoisz swoją reklamę bez większego wkładu finansowego!

Wybierz Swoją Metodę Nadruku

Dobierając metodę nadruku, mamy trzy opcje do wyboru: Sitodruk, Termotransfer, oraz DTF1. Każda z nich z pewnością wyróżni Twój gadżet firmowy!

  • Sitodruk, jako najbardziej popularna metoda nadruku, pozwoli Ci na szybki i wydajny sposób umieszczenia logo na torbach. Jego zastosowanie gwarantuje równomierny i wyrazisty nadruk, który przyciągnie wzrok każdego.
  • Termotransfer daje ci najwyższą jakość obrazu. W tym przypadku, grafika zostaje wydrukowana na specjalnej folii termotransferowej, która następnie jest przenoszona na tkaninę pod wysoką temperaturą.
  • DTF1 to nowoczesna technologia transferu bezpośredniego, idealna dla małych i średnich nakładów, bez ograniczeń co do ilości kolorów.

A teraz, kiedy już wiesz, jakie są atuty naszej torby, nie pozostawiło Ci to chyba żadnych wątpliwości? Jutowa Torba z Bawełnianymi Rączkami to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla każdej firmy. Czy nie chciałbyś, żeby Twoi klienci nosili Twój gadżet reklamowy na co dzień, pokazując go światu? Teraz to możliwe!

Kolor:Neutralny
Materiał:Jute, cotton
Rozmiar:33 x 52 x 17 cm
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji17:58 - 22.04.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni818szt.
Następna dostawa5000szt.
Dostawa zaplanowana na:04-07-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02549AP
Eko Jutowa torba z bawełnianymi rączkami
Eko Jutowa torba z bawełnianymi rączkami
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR