Jutowa torba na butelkę
Jutowa torba na butelkę
Jutowa torba na butelkę
Jutowa torba na butelkę
Jutowa torba na butelkę
Jutowa torba na butelkę
Artykuł: BGPL02540AP

Jutowa torba na butelkę

Wyróżnij się dzięki eco-friendly jutowej torbie na butelkę. Idealna na prezenty korporacyjne! Nadruk logo, trwałość i elegancja w jednym!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
14991szt.
Mamy na stanie
17:58 - 22.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Sitodruk, Termotransfer, DTF
Wycenić
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]
Termotransfer polega na wrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego obrazu. Za zwyczaj ten obraz jest wycinany z folii na ploterze
[więcej na temat znakowania metodą - Termotransfer]
DTF (Direct to Film) to nowoczesna technologia wykonywania nadruków termotransferowych w pełnej gamie kolorów, która gwarantuje wysoką jakość i trwałość nadruku.
[więcej na temat znakowania metodą - DTF]

Jutowa Torba na Butelkę – Idealna Na Wszelką Okazję!

Zdarzyło Ci się kiedykolwiek wręczyć komuś butelkę wina bez żadnego opakowania? No boli na samą myśl, prawda? Ratunkiem w konferencji cukru, podczas których nie możemy sobie pozwolić na gafę, jest Jutowa torba na butelkę!Torba z juty na butelkę, nobilituje podarunek, nadając mu dodatkowego uroku! Ale na czym tak naprawdę polega jej sekret? Czytaj dalej!

Gadżet Biznesowy, do Którego Nie Można Się Przyczepić

 • Wykonana z laminowanej juty, przez co jest nie tylko estetyczna, ale i trwała.
 • Neutralny kolor sprawia, że pasuje do każdej butelki – bez względu na jej zawartość czy kolorystykę etykiety.
 • Ze względu na rozmiar 36 x 10 x 10 cm, torba pomieści praktycznie każdy rodzaj i formato butelki.
 • Uchwyty o średnicy 1 cm i długości 25 cm zapewniają wygodę przenoszenia, a przy tym są tak solidne, że poradzą sobie nawet z ciężarem pełnej butelki!

Możliwości Personalizacji? O Tak!

Zakochaliśmy się nie tylko w jej praktyczności, ale też możliwości personalizacji! Piękno gadżetów z logo firmy polega na tym, że mogą stać się niewielkim, ale długotrwałym, przypomnieniem o naszej firmie. Tak samo torby jutowe!

Możemy zastosować następujące techniki nadruku:

 • Sitodruk S0 – Technologia ta pozwala na trwały i precyzyjny nadruk. Możemy nałożyć logo o wymiarach 50x250. Ale uwaga! Metoda ta sprawdza się najlepiej, jeżeli nasze logo nie jest zbyt skomplikowane!
 • Termotransfer TF1 – To technologia przeznaczona do nadruków full colour. Nieograniczona paleta kolorów i możliwość przeniesienia na torbę nawet najbardziej skomplikowanego logo o wymiarach 50x250. Chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się idealna, powinniśmy pamiętać, że ta technologia nie gwarantuje 100% trwałości. Po pewnym czasie kolor może nieco wyblaknąć.
 • DTF1 – Dzięki tej technologii uzyskamy żywe i nasycone kolory naszego logo o wymiarach 50x250. Jest to najnowsza technologia nadruku na gadżetach reklamowych. Tu warto pamiętać, że cena za ten type nadruku jest zazwyczaj wyższa, ale efekt końcowy jest tego wart. Zdecydowanie polecany do logo z dużą ilością detali.
 • Podsumowując…

  torba z juty na butelkę to gadżet, który zapada w pamięć. Nieważne czy jesteś przedstawicielem firmy, którego celem jest pokazanie partnerom biznesowym swojego profesjonalizmu, czy też osobą szukającą oryginalnego sposobu na wręczanie prezentów – ta torba z pewnością poprawi Twoją reputację. I pomyśl – ile razy usłyszałeś: „Oh, ten gadżet firmowy z nadrukiem? Przyda mi się!”? No właśnie!

  Dbaj o środowisko i swoje relacje biznesowe dzięki torbie z juty na butelkę. Śmiało!

Kolor:Neutralny
Materiał:Laminowana juta
Rozmiar:36 x 10 x 10 cm (handles Ø1 x 25 cm)
Dostępno na magazynie14991szt.
Data aktualizacji17:58 - 22.04.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02540AP
Jutowa torba na butelkę
Jutowa torba na butelkę
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR