Torba z juty na zakupy
Torba z juty na zakupy
Torba z juty na zakupy
Torba z juty na zakupy
Torba z juty na zakupy
Artykuł: BGPL02562AP

Torba z juty na zakupy

Zachwyć tłumy Torbą z juty na zakupy! Idealna jako gadżet firmowy, z możliwością nadruku logo. Praktyczność i styl w jednym.

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
14szt.
Mamy na stanie
09:58 - 20.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Sitodruk, Termotransfer, DTF
Wycenić
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]
Termotransfer polega na wrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego obrazu. Za zwyczaj ten obraz jest wycinany z folii na ploterze
[więcej na temat znakowania metodą - Termotransfer]
DTF (Direct to Film) to nowoczesna technologia wykonywania nadruków termotransferowych w pełnej gamie kolorów, która gwarantuje wysoką jakość i trwałość nadruku.
[więcej na temat znakowania metodą - DTF]
Nadrabiajmy zaległości i odkryjmy na nowo tajemnice reklamy z użyciem naszego najnowszego produktu! Torba z juty na zakupy, doskonałej jakości torebki jutowe, które są nie tylko praktyczne, ale także eleganckie w wystroju.

Czym jest Torba z Juty na Zakupy?

Nasza Torba z juty na zakupy to estetycznie wykonana torba na zakupy, materiałem podstawowym do produkcji jest juta. Zdumiewająca kolorystyka w odcieniu brązowym to towar, który przyciąga oko i zdecydowanie wyróżni się w tłumie. Idealne rozmiary 42,5 x 15 x 35,5 cm sprawiają, że torba jest praktyczna i wytrzyma wszystko, czego od niej oczekujesz!

Twój Logo Wydrukowane Jak Chcesz

Więcej niż torebki na zakupy, ta torba jest idealnym narzędziem do promocji Twojej firmy. Wybierz spośród trzech opcji druku logo: Sitodruk S0, Termotransfer TF1, lub DTF1. Wszystkie te techniki druku oferują możliwość wydruku w wymiarach pola 250x250 mm.

  • Sitodruk to technika druku, która idealnie sprawdzi się na powierzchniach jak juta. Druk jest trwały i wytrzymały. Ale jest jedno "ale". Ta technika druku wymaga dodatkowego czasu i kosztów przygotowawczych.
  • Termotransfer na jutowych torebkach sprawia, że Twoje logo będzie wyglądać jak nowe przez długi czas. Koszty są stosunkowo niższe, ale jakość nadruku nie jest idealna, gdy chodzi o szczegółowe logo.
  • Na koniec DTF1 to technika druku, która zapewnia wyższą jakość nadruku, zwłaszcza dla bardziej skomplikowanych wzorów. Wadą jest to, że proces druku jest dłuższy i droższy od innych opcji.

Nie tylko Torba, to Torba... z twoim Logo!

Ja wiem, brzmi to niesamowicie! Czy możesz sobie wyobrazić, jak twoi klienci, pracownicy lub partnerzy biznesowi noszą te piękne gadżety firmowe z Twoim logo? Robią zakupy, idą na siłownię, spotykają się z przyjaciółmi, a twoje logo jest zawsze widoczne. To więcej niż torby na zakupy, to medium reklamy!

Zadbaj o Swój Biznes i Środowisko!

Wiesz co jest jeszcze lepsze? Nasza torba z juty na zakupy nie jest tylko gadżetem firmowym, to również ekologiczny wybór! Juta to materiał naturalny i biodegradowalny. Tak więc nie tylko promujesz swoją firmę, ale też dbasz o naszą planetę. To co, gotów na starty, gotowi na zakupy?

Zapewne zastanawiasz się teraz, jak to jest możliwe? Cóż, marzenia się spełniają - z naszymi gadżetami z logo firmy otwierasz nowe drzwi do niekończącego się świata reklamy! Więcej niż gotowy na tę przygodę? A teraz poważnie, co może być lepsze niż dobre, stare gadżety reklamowe? Cóż, być może torebka na zakupy, która nie tylko służy celowi, ale też prezentuje logo Twojej firmy. Jesteś gotów na wzmocnienie swojej marki dzięki naszym gadżetom biznesowym?
Kolor:Brązowy
Materiał:Juta
Rozmiar:42,5 x 15 x 35,5 cm
Dostępno na magazynie14szt.
Data aktualizacji09:58 - 20.05.2024
Następna dostawa2400szt.
Dostawa zaplanowana na:19-09-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02562AP
Torba z juty na zakupy
Torba z juty na zakupy
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR