Plażowa Torba z Juty
Artykuł: BGPL02557AP

Plażowa Torba z Juty

Zdobądź rozpoznawalność dzięki plażowej torbie z juty! Idealny gadżet firmowy dla marketerów. Wysoce funkcjonalna, z opcją nadruku logo. Sprawdź!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
17:58 - 14.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Sitodruk, Termotransfer, DTF
Wycenić
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]
Termotransfer polega na wrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego obrazu. Za zwyczaj ten obraz jest wycinany z folii na ploterze
[więcej na temat znakowania metodą - Termotransfer]
DTF (Direct to Film) to nowoczesna technologia wykonywania nadruków termotransferowych w pełnej gamie kolorów, która gwarantuje wysoką jakość i trwałość nadruku.
[więcej na temat znakowania metodą - DTF]

Plażowa Torba z Juty - Idealny Wybór dla Każdego Marketera

Torby z juty to niezwykle stylowy i praktyczny gadżet firmowy, który staje się coraz popularniejszy wśród profesjonalistów z branży reklamowej. Plażowa torba z juty z plastikowym usztywnieniem to doskonały dodatek na każdy dzień! No ale gdzie są moje maniery? Zapraszam do świata unikalnych gadżetów reklamowych!

Torba Jutowa Plażowa - Wygoda i Styl w Jednym

Neutralny kolor naszej torby jutowej plażowej sprawia, że pasuje ona do niemalże każdej stylizacji. Wykonana z grubej juty o gramaturze 325 g/m2, bawełny i plastiku, torba jest nie tylko trwała, ale i zaskakująco lekka. Zmieścisz do niej wszystko, co niezbędne na plaży - od ręcznika, przez krem z filtrem, aż po ulubioną książkę. A jakie są jej wymiary? Nic prostszego - 40 x 16 x 35 cm. Chyba nawet przenośny grill się tam zmieści!

  • Materiał: Juta, bawełna, plastik
  • Kolor: Neutralny
  • Wymiar: 40 x 16 x 35 cm

Nadrzewaj Logo Swojej Firmy na Torbie Plażowej

Gadżety z logo firmy, to sama esencja skutecznego marketingu. Nie inaczej jest w przypadku torby plażowej z juty. Proponujemy trzy techniki nadrzewku:

  • Sitodruk S0
  • Termotransfer TF1
  • DTF1

Sitodruk to technika polegająca na przepuszczaniu farby przez otwory w matrycy na tkaninę. Jest to metoda nieskomplikowana, ale dająca zarazem bardzo trwałe efekty. Czyżby idealny wybór dla torby, która ma przetrwać setki wyjść na plażę?

Termotransfer to technika polegająca na przenoszeniu obrazu na tkaninę poprzez podgrzewanie farby. W skutek tego obraz jest "wtopiony" w tkaninę, co sprawia, że jest wyjątkowo trwały. A może wybierzesz tą technikę, by obraz Twojego logo przetrwał niejedno pranie?

DTF1 to nowatorska metoda druku, która pozwala na uzyskanie niezwykle wyraźnych, żywych kolorów. Chcesz, by Twoje logo przykuwało uwagę na tłocznym kąpielisku? Wybierz DTF1!

Technika, którą wybierzesz, zależy tylko od Ciebie! Każda z nich ma swoje plusy. Czy wolisz klasykę sitodruku, trwałość termotransferu, czy może dynamikę kolorów DTF1?

Spraw, aby logo twojej firmy było widoczne nawet na plaży! Wybierz naszą torbę plażową z juty z plastikowym usztywnieniem i sprawdź, jak gadżety reklamowe potrafią zdziałać cuda! Decyzja należy do Ciebie, ale pamiętaj - kto nie ryzykuje ten nie wygrywa!

Kolor:Neutralny
Materiał:Juta 325 g/m2, bawełna, plastik
Rozmiar:40 x 16 x 35 cm
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji17:58 - 14.06.2024
Następna dostawa2400szt.
Dostawa zaplanowana na:04-07-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02557AP
Plażowa Torba z Juty
Plażowa Torba z Juty
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR