Plecak z juty z bawełnianymi elementami
Plecak z juty z bawełnianymi elementami
Plecak z juty z bawełnianymi elementami
Artykuł: BGPL02560AP

Plecak z juty z bawełnianymi elementami

Zaopatrz się w plecak z juty z bawełnianymi elementami! Ekologiczny, wygodny, z możliwością nadruku logo. Idealny na gadżety firmowe!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
59szt.
Mamy na stanie
17:58 - 14.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Termotransfer, DTF
Wycenić
Termotransfer polega na wrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego obrazu. Za zwyczaj ten obraz jest wycinany z folii na ploterze
[więcej na temat znakowania metodą - Termotransfer]
DTF (Direct to Film) to nowoczesna technologia wykonywania nadruków termotransferowych w pełnej gamie kolorów, która gwarantuje wysoką jakość i trwałość nadruku.
[więcej na temat znakowania metodą - DTF]

Niezrównana jakość i styl - Jutowy plecak!

Cogito, ergo sum! I niech to będzie Twój motyw przewodni! A my, w tych przemyśleniach, proponujemy Ci coś wyjątkowego. Doskonałej jakości jutowy plecak z elementami bawełnianymi, który jest niezwykle praktyczny oraz wygodny.

Wyprodukowany z najlepszych materiałów

Zapomnij o sztucznych materiałach! Ten plecak z juty i bawełny, to gwarancja ekologicznego produkty, który przetrwa lata. Powiedzmy sobie szczerze, czyż to nie brzmi świetnie?

Dostępny w neutralnym kolorze

Zastanawiałeś się kiedyś, jaki kolor jest najbardziej uniwersalny? Odpowiedź brzmi: neutralny - naturalny! Jutowy plecak, który oferujemy, jest dostępny w tej właśnie kolorystyce. Idealnie dopasowuje się do każdego stylu!

Niesamowite Gadżety firmowe – od teraz twoje logo wszędzie!

A co powiesz na to, aby Twój brand był zawsze widoczny? Oferujemy Ci wspaniałą okazję, abyś mógł promować swoją firmę za pomocą naszych gadżetów firmowych. Jutowy plecak z naszej oferty spełni tutaj swoje zadanie!

Logo z nadrukiem? Proszę bardzo!

Masz dwie możliwości na umieszczenie loga na swoim jutowym plecaku. Można to zrobić za pomocą termotransferu TF1 lub DTF1. Obie metody mają swoje zalety i wady.

  • Termotransfer TF1. Pole do nadruku logo 120x70. Zalety? Grafika, która jest dosłownie wtopiona w tkaninę plecaka, co oznacza, że jest odporna na zniszczenia. Wady? Niewielka paleta kolorów oraz konieczność dodatkowych kosztów produkcji.
  • DTF1. Pole do nadruku logo 120x70. Zalety? Możliwość naniesienia dowolnej grafiki, dzięki czemu możemy pochwalić się dowolnym logo firmy. Wady? Konieczność wykorzystania specjalistycznego sprzętu do naniesienia nadruku.

Artykuły reklamowe w najlepszym wydaniu

Sprzyjają C-om na trele-morele! Nasz jutowy plecak to prawdziwy biały kruk na rynku gadżetów biznesowych. Gwarantujemy Ci, że będzie mocnym akcentem każdej kampanii marketingowej Twojej firmy. Czego chcieć więcej?

Teraz już rozumiesz, dlaczego warto zainwestować w jutowy plecak, prawda? Jak mawiał Klasyk 'Dzień bez jutowego plecaka, to jak dzień stracony!'

Nie zwlekaj, spraw sobie jutowy plecak!

A więc co z tym plecakiem, jak to było ze słynnym powiedzeniem.. 'Być albo nie być?' Wybór należy do Ciebie! My jedno wiemy na pewno - nie pożałujesz, jeśli zdecydujesz się na zakup jednego z naszych jutowych plecaków.

Kolor:Neutralny
Materiał:Juta, bawełna
Rozmiar:32 x 40 x 7 cm
Dostępno na magazynie59szt.
Data aktualizacji17:58 - 14.06.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02560AP
Plecak z juty z bawełnianymi elementami
Plecak z juty z bawełnianymi elementami
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR