Bawełniano - jutowa torba termiczna
Bawełniano - jutowa torba termiczna
Bawełniano - jutowa torba termiczna
Bawełniano - jutowa torba termiczna
Bawełniano - jutowa torba termiczna
Artykuł: BGPL02550AP

Bawełniano - jutowa torba termiczna

Nasza Torba Termoizolacyjna z Bawełny i Juty gwarantuje ciepło i styl! Idealna dla biznesu ze swoim logotypem. Wybierz technikę nadruku i zaskocz klientów!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
09:58 - 17.07.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Termotransfer, DTF
Wycenić
Termotransfer polega na wrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego obrazu. Za zwyczaj ten obraz jest wycinany z folii na ploterze
[więcej na temat znakowania metodą - Termotransfer]
DTF (Direct to Film) to nowoczesna technologia wykonywania nadruków termotransferowych w pełnej gamie kolorów, która gwarantuje wysoką jakość i trwałość nadruku.
[więcej na temat znakowania metodą - DTF]

Unikalna i Gwarantująca Ciepło: Torba Termoizolacyjna z Bawełny i Juty

W świecie pełnym gadżetów reklamowych i artykułów reklamowych, nasza torba termoizolacyjna z bawełny i juty wyróżnia się na tle konkurencji. Dzięki połączeniu wysokiej jakości bawełny i juty, prezentujemy Wam torbę, która nie tylko jest ekologiczna, ale i utrzymuje ciepło!

Czym jest ta unikalna torba?

Torba z bawełny i juty to element, który rowijący się biznes powinien dodać do swojego asortymentu gadżetów biznesowych. Wyobraź sobie przekazujesz tę torbę z logo Twoje firmy potencjalnym klientom podczas spotkań biznesowych lub konferencji. Z pewnością zapadnie im w pamięć!

Znakowanie logo na naszej torbie

Możemy znakować Twoje logo na naszej torbie termoizolacyjnej za pomocą dwóch technik: Termotransfer TF1 i DTF1.

Technika termotransferu TF1

  • Jest idealna dla delikatnych i skomplikowanych projektów co sprawia, że wydruk z nami będzie nie tylko wyrazisty, ale i wytrzymały! Ale uwaga, proszę pamiętać, że nie jest to najlepszy wybór dla dużych obrazów.
  • TF1 pozwala także wydrukować logo na większości materiałów z czego jest dobrze znany w naszej branży gadżetów z nadrukiem.

Technika DTF1

  • Z kolei technologia DTF1 na której polecamy wykonać nadruk, pomimo jej większego kosztu, gwarantuje niezrównane rezultaty. Jesteśmy pewni, że spodoba Ci się efekt końcowy, a zadowolenie klientów to nasz priorytet.

Właściwości produktu

  • Główny materiał: Bawełna, plastik, metal, aluminium, pianka
  • Kolor: Neutralny
  • Rozmiar produktu: 22 x 17 x 17 cm
  • Możliwości druku logo: Termotransfer TF1. Wymiar pola do nadruku logo 115x70 cm. DTF1. Wymiar pola do nadruku logo 115x70 cm.

Co wybierzesz? Lepszy koszt w przypadku TF1 czy być może lepszego jakościowo nadruku w przypadku DTF1? Oba są świetnym wyborem! Czyż to nie piękna sprawa gdy jeden produkt oferuje tak wiele możliwości?

Pamiętaj jednak, że wszystkie nasze gadżety z logo firmy są unikalne i wykonane z myślą o Tobie. Więc wybierz naszą torbę termoizolacyjną z bawełny i juty, bo warto!

A co jeśli powiem Ci, że zarówno wybór naszej torby termoizolacyjnej jak i odpowiednich do niej technik znakowania, to dopiero początek wielkiej przygody z kreowaniem wizerunku Twojej firmy? Co myślisz, warto spróbować?

Kolor:Neutralny
Materiał:Bawełna, plastik, metal, aluminium, pianka
Rozmiar:22 x 17 x 17 cm
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji09:58 - 17.07.2024
Następna dostawa3000szt.
Dostawa zaplanowana na:09-11-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02550AP
Bawełniano - jutowa torba termiczna
Bawełniano - jutowa torba termiczna
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR