Torba plażowa z juty, z czarnym spodem
Torba plażowa z juty, z czarnym spodem
Artykuł: BGPL02527CM

Torba plażowa z juty, z czarnym spodem

Torba plażowa z juty to ekologiczny, wytrzymały gadżet firmowy. Solidność i elegancki design przyciągną spojrzenia, a Twój nadruk logo zabłyśnie. Zadbaj o swoją reklamę już dziś!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
709szt.
Mamy na stanie
17:42 - 22.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
128szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Termotransfer
Wycenić
Termotransfer polega na wrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego obrazu. Za zwyczaj ten obraz jest wycinany z folii na ploterze
[więcej na temat znakowania metodą - Termotransfer]

Torba plażowa z juty - Twój niezastąpiony kompan na plaży!

Czy jest coś lepszego, niż spędzić na plaży cały dzień z bliskimi, podziwiając piękno fal toczących się po morzu? Ale co z tymi wszystkimi gadżetami, które musisz mieć przy sobie? Oto rozwiązanie! Przedstawiamy Ci naszą niesamowitą Torbę plażową z juty.

Zalety korzystania z Torby jutowej

Mogę zapewnić Cię, że pomoże Ci ona w organizacji wszystkich Twoich potrzebnych na plaży rzeczy, zachowując jednocześnie elegancką estetykę, która przyciągnie spojrzenia przechodniów. Ta torba plażowa to doskonały przykład połączenia estetyki z funkcjonalnością.

Dlaczego Torba plażowa z juty?

Jaki jest sekret tej torby? Jej materiał - Juta. Ten fantastyczny surowiec jest nie tylko mocny i wytrzymały, ale także ekologiczny, a jego ciemny kolor przywodzi na myśl elegancję i prestiż - wszystko, czego szukasz w gadżety reklamowe i gadżety firmowe!

  • tytuł dostawcy: Torba plażowa z juty.
  • główny materiał: Juta.
  • kolor: Czarny.
  • wymiary produktu: 50 x 17,5 x 34 cm.
  • opcje drukowania logo: TT2 (termotransfer)

Co to jest TT2 (termotransfer)?

Ta technika drukowania logo oferuje niezwykle trwały i wyraźny druk. Dzięki niej twoje artykuły reklamowe, t-shirt oraz torby z logo firmy będą prezentować się niezwykle profesjonalnie. Plusy? Ten rodzaj druku jest trwały i odporny na zniszczenia. Minusy? Wymaga on nieco większego nakładu pracy, ale myślę, że warto!

Czy nie jesteś teraz ciekawy, jak twoje logo będzie wyglądało na tej torbie? Czy nie masz ochoty zobaczyć, jak twoja firma zyskuje na prestiżu dzięki gadżetom biznesowym, które wyglądają tak dobrze i są tak funkcjonalne? Jeśli tak, to czekamy na Ciebie!

Czy jest coś gorszego, niż szukanie swoich kluczy w torbie plażowej pełnej piasku? Dzięki naszej torbie plażowej z juty nie musisz się już o to martwić. Więc skończ z tą frustracją raz na zawsze!

A jeśli jesteś zaniepokojony ochroną środowiska, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Juta jest 100% biodegradowalna i przyjazna dla środowiska. Więc dajemy Ci możliwość bycia stylowym i eko - nie jest to coś, co można powiedzieć o wszystkich gadżetach reklamowych z nadrukiem na rynku!

Co powiesz na to, żeby w przyszłym sezonie letnim twoja firma była z nami na plaży? Pomyśl tylko, jakie możliwości marketingowe otworzą się przed tobą, gdy twoje gadżety z logo firmy będą widoczne na każdej plaży! Jest to szansa, której nie można przegapić!

Czy możesz sobie wyobrazić lepszą reklamę niż stylowa, elegancka torba z Twoim logo, używana przez szczęśliwą, zrelaksowaną rodzinę na plaży?

To jak, zaczniesz z nami ten przygodę? Zamów już dziś swoją torbę plażową z juty i przekonaj się, co oznacza prawdziwe efektywne reklamowanie!

Kolor:Czarny
Materiał:Juta
Rozmiar:50 x 17,5 x 34 cm
Dostępno na magazynie709szt.
Data aktualizacji17:42 - 22.04.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni128szt.
Następna dostawa2000szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02527CM
Torba plażowa z juty, z czarnym spodem
Torba plażowa z juty, z czarnym spodem
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR