Torba z laminowanej juty na zakupy, element z laminowanej bawełny
Artykuł: BGPL02567AP

Torba z laminowanej juty na zakupy, element z laminowanej bawełny

Inspirująca torba na zakupy z laminowanej juty, kolorze jasnozielonym. Unikalny gadżet firmowy dla świadomych marek. Logo? Wybierz spośród trzech technik!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
17:58 - 22.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
3000szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Sitodruk, Termotransfer, DTF
Wycenić
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]
Termotransfer polega na wrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego obrazu. Za zwyczaj ten obraz jest wycinany z folii na ploterze
[więcej na temat znakowania metodą - Termotransfer]
DTF (Direct to Film) to nowoczesna technologia wykonywania nadruków termotransferowych w pełnej gamie kolorów, która gwarantuje wysoką jakość i trwałość nadruku.
[więcej na temat znakowania metodą - DTF]

Torba z laminowanej juty na zakupy - perfekcyjny gadżet reklamowy!

Zawsze chciałeś wiedzieć, jak zrobić dobry pierwszy wrażenie na klientach? Co powiesz na niesamowitą Torbę z laminowanej juty na zakupy z długimi uchwytami? To nie jest zwykła torba, to gadżet firmowy, który pomoże Twojej firmie wyróżnić się na tle konkurencji!

Czy torba może być gadżetem biznesowym?

Zapewne zadajesz sobie pytanie, jak to możliwe? Dokładnie tak, torby jutowe stają się coraz bardziej popularne wśród firm i są coraz częściej wybierane jako artykuły reklamowe. Dlaczego? Ponieważ są praktyczne, ekologiczne i stylowe! Ale czym ta torba jest tak wyjątkowa?

Dlaczego ta torba jest tak wyjątkowa?

  • Materiał: Nasza torba na zakupy wykonana jest z laminowanej juty, która jest nie tylko wytrzymała, ale także przyjazna dla środowiska. Dodatkowo elementy torby wykonane są z laminowanej bawełny, co zwiększa jej wytrzymałość i długowieczność.

  • Kolor: Jasnozielony odcień torby jest na tyle uniwersalny, że pasuje do każdego logo.

  • Wielkość: Mierzy ona 39cm x 31,5cm x 16cm, czyli jest dobrym rozwiązaniem zarówno do zakupów spożywczych, jak i do noszenia dokumentów czy laptopa.

Opcje druku logo na torbie

Co sprawia, że ta torba jest wyjątkowym gadżetem z logo firmy? To proste! Dajemy Ci możliwość dodania swojego logo w kilku profesjonalnych technikach druku:

  1. Sitodruk S1 (300x220) - Technika ta polega na przenoszeniu kolorów na materiał za pomocą siatki. Z pierwszej strony, gwarantuje doskonałą jakość druku nawet dla najdrobniejszych szczegółów. Minus to czasochłonny proces, ale dla tak prestiżowego gadżetu firmowego to nic!
  2. Termotransfer TF1 (300x220) - Ta metoda polega na przenoszeniu obrazu na materiał za pomocą ciepła. Plusem jest to, że kolor jest trwały i nie blaknie. Minusem jest brak możliwości drukowania na wnętrzach torby. Ale kto by chciał drukować logo w środku torby, prawda?
  3. DTF1 (270x220) - Direct to Film jest nowoczesną i ekologiczną techniką druku cyfrowego. Znana z doskonałych efektów kolorystycznych, umożliwia drukowanie wzorów nawet z subtelnymi przejściami kolorów. Jej minus to, że wymaga starannej pielęgnacji, ale prawdziwi profesjonaliści wiedzą, jak dbać o swoje gadżety reklamowe z nadrukiem!

Podsumowując:

Ta Torba na zakupy z długimi uchwytami jest idealnym gadżetem reklamowym z nadrukiem, który z pewnością wyróżni Twoją firmę. Nie zwlekaj zatem dłużej i zrób już dzisiaj swój świadomy wybór!

Kolor:Jasnozielony
Materiał:Laminowana juta, laminowana bawełna
Rozmiar:39 x 31,5 x 16 cm
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji17:58 - 22.04.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni3000szt.
Następna dostawa1500szt.
Dostawa zaplanowana na:05-06-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02567AP
Torba z laminowanej juty na zakupy, element z laminowanej bawełny
Torba z laminowanej juty na zakupy, element z laminowanej bawełny
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR