Torba termoizolacyjna z laminowanego papieru
Torba termoizolacyjna z laminowanego papieru
Torba termoizolacyjna z laminowanego papieru
Artykuł: BGPL02427AP

Torba termoizolacyjna z laminowanego papieru

Zdobądź ekologiczną torbę termoizolacyjną z laminowanego papieru, wyposażoną w zamki i przednią kieszeń. Idealna jako gadżet reklamowy z logo Twojej firmy!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
1szt.
Mamy na stanie
17:58 - 22.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Termotransfer, DTF
Wycenić
Termotransfer polega na wrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego obrazu. Za zwyczaj ten obraz jest wycinany z folii na ploterze
[więcej na temat znakowania metodą - Termotransfer]
DTF (Direct to Film) to nowoczesna technologia wykonywania nadruków termotransferowych w pełnej gamie kolorów, która gwarantuje wysoką jakość i trwałość nadruku.
[więcej na temat znakowania metodą - DTF]

Torba termoizolacyjna - idealna dla wszystkich profesjonalistów marketingowych!

Torba termoizolacyjna z laminowanego papieru może być tym, czego już dawno poszukiwaliście, drodzy specjaliści od reklamy! Ta wyjątkowa torba to nie tylko praktyczny gadżet reklamowy, ale także stylowy i ekologiczny wybór, który z pewnością przyciągnie wzrok Waszych klientów.

Co sprawia, że nasza torba termoizolacyjna wyróżnia się na tle konkurencji?

Zacznijmy od materiałów, z których została wykonana. Laminowany papier, z którego zrobiona jest torba, to materiał pochodzący z recyklingu - co jest dużym plusem dla środowiska! A warstwa aluminiowa, dzięki której torba utrzymuje odpowiednią temperaturę, to gwarancja, że jedzenie wniesione przez Waszych klientów będzie na dłużej pyszne i świeże.

Wygodne rozwiązania, doskonale wpisujące się w potrzeby Waszych klientów

  • Główna przegroda zamykana na zamek, co zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów
  • Przednia kieszeń - dodatkowa przestrzeń na drobiazgi, które warto mieć pod ręką
  • Wymiary torby (43 x 33 x 14 cm) - doskonałe na codzienną podróż do pracy czy na krótkie wypady

Możliwości nadruku logo dla jeszcze lepszej promocji Waszego biznesu

A co powiecie na jeszcze bardziej spersonalizowany gadżet? Nasze torby termoizolacyjne możemy dla Was oznakować, stosując dwie profesjonalne metody nadruku - termotransfer (TF1) oraz DTF1. Wymiary pola do nadruku logo to 100x100 - sporo przestrzeni na Wasze kreacje!

Termotransfer (TF1) - technologia ta polega na przenoszeniu grafiki z folii transferowej na torbę za pomocą wysokiej temperatury. Zalety tej metody to trwałość, wysoka jakość nadruku, a także możliwość oddania bogatej palety kolorów. Wadą natomiast jest ograniczona elastyczność nadruku oraz przeciętna wytrzymałość na ścieranie.

DTF1 - technologia bezpośredniego druku na tkaninie, charakteryzująca się doskonałą jakością i trwałością nadruku, a jednocześnie nie wyczuwalna na powierzchni torby. Zaletami tej metody są wysoka elastyczność nadruku oraz odporność na ścieranie, ale wadą jest ograniczona liczba używanych kolorów, co może wpłynąć na ostateczne rezultaty.

Podsumowując - dla kogo jest nasza torba termoizolacyjna?

Gadżeciarze reklamowi, świadome postawienie na ekologię, styl i praktyczne rozwiązania! Wierzcie nam, że nie ma lepszego sposobu na promowanie swojej firmy niż poprzez estetyczne, funkcjonalne i eko gadżety z logo, które z pewnością zostaną docenione przez Waszych klientów. Pozwólcie sobie na to, aby torby termoizolacyjne z logo stały się ważną częścią Waszych strategii marketingowych. Raz już przekonajcie się, jak bardzo warto! A może macie już sprawdzone sposoby na promując swoją firmę? Podzielcie się swoimi doświadczeniami w komentarzach poniżej!

Kolor:Neutralny
Materiał:Laminowany papier, aluminium
Rozmiar:43 x 33 x 14 cm
Dostępno na magazynie1szt.
Data aktualizacji17:58 - 22.05.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02427AP
Torba termoizolacyjna z laminowanego papieru
Torba termoizolacyjna z laminowanego papieru
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR