Bambusowy hub USB i USB typu C
Bambusowy hub USB i USB typu C
Bambusowy hub USB i USB typu C
Bambusowy hub USB i USB typu C
Artykuł: BGPL02706AP

Bambusowy hub USB i USB typu C

Zaawansuj swoje kampanie reklamowe z bambusowym hubem USB! Pełna personalizacja, 2 porty USB 2.0, port USB typu C i miejsce na twoje logo.

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
50szt.
Mamy na stanie
17:58 - 22.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Podkręć Poziom Twojej Kampanii Reklamowej z Bambusowym Hubem USB i USB Typu C

Potrzebujesz rozgałęźnika usb o wyjątkowym stylu, takiego, który wyróżni się na tle innych? Pozwól, że przedstawię Ci to małe, technologiczne cudo, które pomoże Ci zaskoczyć swoich klientów i zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki.

Niezawodny, Praktyczny i Elegancki Gadżet Firmowy

Ten bambusowy hub USB i USB typu C nie jest tylko zwykłym gadżetem. To prawdziwy hybrydowy samochód wśród gadżetów reklamowych! Zapewnia wygodę użycia dzięki swoim dwóm portom USB 2.0 oraz jednemu portowi USB typu C. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby naładować jednocześnie smartfon, tablet i laptop. Jak na prawdziwe gadżety z logo firmy, nasz produkt nie tylko spełnia swoje funkcje, ale także zwraca uwagę swoją wyjątkową estetyką. Wykonany z naturalnego bambusa, ten hub USB przyciąga wzrok swoją autentyczną obudową o neutralnym kolorze.

Niezrównane Możliwości Personalizacji

Jaki jest najważniejszy aspekt gadżetów reklamowych z nadrukiem? Oczywiście logo! Nasz hub USB to prawdziwe pole do popisu dla Twoich pomysłów na nadruk. Możliwość wyboru pomiędzy laserowym grawerowaniem a nadrukiem tampodrukiem pozwoli Ci w pełni wyrazić kreatywność Twojego designu. Co więcej, pole nadruku o wymiarach 30x30 zapewnia wystarczająco dużo miejsca na niezwykłe projekty.

  • Materiał: Bambus
  • Kolor: Neutralny
  • Rozmiar: Ø6 x 1,5 cm
  • Możliwości nadruku logo: 1) Grawerowanie laserowe, 2) Tampodruk
  • Wymiar pola do nadruku logo: 30x30

Grawerowanie laserowe versus tampodruk - czy mogę mieć oba?

To zależy od ciebie! Każda technika ma swoje zalety. Grawerowanie laserowe to elegancja i precyzja - to doskonały wybór, jeśli chcesz wykreować unikalną, ciepłą i naturalną atmosferę. Plusy? Wyjątkowa trwałość i odporność na ścieranie. Wady? Tylko jedna - nie można tu zastosować koloru. Tampodruk, z drugiej strony, to pełna gama kolorów oraz możliwość nadruku na nieregularnych powierzchniach. Zalety? Szeroka gamę kolorów i wysoką jakość druku. Wady? Może być mniej trwały niż grawerowanie laserowe. Więc jaką technikę wybrać? Decyzja należy do Ciebie, my jesteśmy gotowi dostosować się do każdego zamówienia.

Podsumowując, czy ten mały hub USB nie brzmi jak doskonałe rozwiązanie dla Twojej następnej kampanii reklamowej? Wybierz naszą ofertę usb hub z logo i wyróżnij się na rynku artykułów reklamowych! Jakie będą twoje odczucia, kiedy zobaczysz swój logo na tym stylowym gadżecie?

Kolor:Neutralny
Materiał:Bambus
Rozmiar:Ø6 x 1,5 cm
Dostępno na magazynie50szt.
Data aktualizacji17:58 - 22.05.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02706AP
Bambusowy hub USB i USB typu C
Bambusowy hub USB i USB typu C
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR