Bambusowy hub USB 2.0 z USB typu C
Bambusowy hub USB 2.0 z USB typu C
Bambusowy hub USB 2.0 z USB typu C
Bambusowy hub USB 2.0 z USB typu C
Artykuł: BGPL02718AP

Bambusowy hub USB 2.0 z USB typu C

Zdobądź prestiż dla Twojej firmy z unikalnym gadżetem - bambusowym hubem USB 2.0 z USB typu C. Praktyczny, eko i elegancki z Twoim logo!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
1szt.
Mamy na stanie
09:58 - 20.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Nadruk UV
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Obraz tworzony jest bezpośrednio w maszynie cyfrowej. Końcowy efekt jest brdzo zbliżony do wydruku np. na papierze. Nadruk cyfrowy to znakowanie niezwykle trwałe, odporne na zarysowania czy też działanie promieni UV.
[więcej na temat znakowania metodą - Nadruk UV]

Podaruj Swojej Firmie Wyjątkowy Gadżet: Bambusowy Hub USB 2.0 z USB Typu C!

Zastanawiając się, jak sprawić, że Twoja firma zyska na prestiżu wśród partnerów biznesowych i klientów? Rozwiązanie, które Ci proponujemy, powinno przekonać każdego sceptyka. Pragniemy Ci przedstawić niezwykle praktyczny gadżet firmowy, który zdobędzie Twoje logo i stanie się nieodzownym elementem każdego biura, a jednocześnie doskonałym nośnikiem Twojej marki - bambusowy hub USB 2.0 z USB typu C.

Czym jest ten niezwykły gadżet?

Rozgałęźnik USB, bo o nim mowa, to urządzenie, które znacznie zwiększy dostępne miejsce do podłączania innych urządzeń do komputera. Przede wszystkim składa się z trzech portów: ma 1x USB typu C oraz 2x USB 2.0. Stworzony z naturalnego bambusa, ten gadżet firmowy ma jasnobrązowy kolor, który podkreśla jego ekologiczny charakter. Rozmiar? Idealnie kompaktowy: 7,9 x 1 x 3,7 cm.

Czy warto postawić na gadżety z logo firmy?

  • Zdecydowanie! Gadżety reklamowe z nadrukiem są jednym z najskuteczniejszych sposobów promocji. Dzięki nim Twoja marka jest zawsze na widoku, a jednocześnie przekazujesz coś praktycznego i przydatnego.
  • A jaki lepszy sposób, by pokazać zaangażowanie Twojej firmy w ekologię, niż podarowanie partnerom biznesowym trwałego gadżetu wykonanego z naturalnych materiałów?
  • Firmowe gadżety z logo podkreślają profesjonalizm i troskę o szczegół, który jest tak ważny w biznesie.

Wybierz swoje preferowane opcje nadruku logo

Model bambusowy hub USB 2.0 z USB typu C dostępny jest w dwóch opcjach nadruku logo: grawerowaniu laserowym i nadruku UV. Oba te metody charakteryzuje wysoka jakość i trwałość wydruku!

Grawerowanie laserowe

Zaletą tej metody jest to, że logo Twojej firmy zostaje trwale wyryte w powierzchni gadżetu. Dzięki temu technika ta zapewnia doskonałą precyzję i ostrość nadruku, jednocześnie zachowując elegancki, minimalistyczny wygląd. Wymiar pola do nadruku logo grawerowanego laserowo to 60x30.

Nadruk UV

Metoda ta gwarantuje intensywne i żywe kolory Twojego logo. Nadruk UV to również gwarancja jego trwałości: kolor nie ściera się, nawet przy częstym użytkowaniu gadgetu. Wymiar pola do nadruku logo techniką UV to również 60x30.

Spraw, by Twój gadżet firmowy zrobił wrażenie!

Zdecyduj się na bambusowy hub USB 2.0 z USB typu C, aby twoja firma zrobiła prawdziwe wrażenie. To nie tylko praktyczny gadżet, ale i niepowtarzalna wizytówka Twojej marki. Co więcej, dzięki swojemu eko-designowi, będzie on doskonale się prezentować na każdym biurku. Zastanów się, czy nie warto zainwestować w coś, co na długo zapadnie w pamięć twoim klientom i partnerom biznesowym?

Kolor:Jasnobrązowy
Materiał:Bambus
Rozmiar:7,9 x 1 x 3,7 cm
Dostępno na magazynie1szt.
Data aktualizacji09:58 - 20.05.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02718AP
Bambusowy hub USB 2.0 z USB typu C
Bambusowy hub USB 2.0 z USB typu C
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR