Bambusowy HUB USB 2.0 z USB typu C
Bambusowy HUB USB 2.0 z USB typu C
Bambusowy HUB USB 2.0 z USB typu C
Bambusowy HUB USB 2.0 z USB typu C
Bambusowy HUB USB 2.0 z USB typu C
Artykuł: BGPL02721AP

Bambusowy HUB USB 2.0 z USB typu C

Zapraszamy do odkrycia bambusowego USB huba 2.0 z USB Typu C - idealny gadżet firmowy, zapewniający dodatkowe porty i miejsce na logo. Przekonaj się sam!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
2szt.
Mamy na stanie
17:58 - 22.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Nadruk UV
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Obraz tworzony jest bezpośrednio w maszynie cyfrowej. Końcowy efekt jest brdzo zbliżony do wydruku np. na papierze. Nadruk cyfrowy to znakowanie niezwykle trwałe, odporne na zarysowania czy też działanie promieni UV.
[więcej na temat znakowania metodą - Nadruk UV]

Bambusowy Hub USB 2.0 z USB Typu C - Idealne Gadżety Firmowe dla Pracowników i Klientów

Poszukujesz doskonałych gadżetów firmowych do wypromowania swojego biznesu? Sądzę, że mam dla Ciebie propozycję - rozważ nasz Bambusowy hub USB 2.0 z USB Typu C. Wiem, co myślisz, "To tylko rozgałęźnik USB", prawda? Ale co, jeśli powiem Ci, że jest to coś więcej niż tylko zwykły gadget?

Więcej niż tylko Rozgałęźnik USB

Wyobraź sobie dodatkowe porty USB dla Twojego laptopa czy komputera. Myśl o ładowaniu wszystkich swoich urządzeń naraz, bez konieczności doboru - to wszystko zapewnia nasz rozgałęźnik USB z logo! Jego eko design to coś, co na pewno przyciągnie uwagę – stworzony z bambusa i TPE, stanowi doskonałą alternatywę dla tych, którzy szukają bardziej ekologicznych gadżetów.

  • Materiał: Bambus, Thermoplastic Elastomer (TPE)
  • Kolor: Brązowy
  • Rozmiar: 7,9 x 3,7 x 1 cm

Twoje Logo na Bambusowym USB Hub

Chodzi o coś więcej niż tylko o rozgałęźnik USB... Chodzi o Twoją markę. Dlatego oferujemy dwie metody druku dla twojego logo.

Grawerowanie Laserowe

Grawerowanie laserowe to technologia smukła i elegancka, która daje trwały efekt. Laser sprężynuje na powierzchni bambusa, tworząc trwałe i eleganckie grawerunki. Idealne dla tych, którzy cenią sobie subtelny, ale wyraźny efekt. Wymiar pola do nadruku logo wynosi 65x25.

Nadruk UV

Natomiast nadruk UV jest świetny dla kolorowych grafik. Ta technologia umożliwia bezpośrednią aplikację tuszu na powierzchnię, co daje żywe i trwałe wyniki. Sekret? Tusz, który jest utwardzany pod wpływem światła UV, to proces, który zapewnia większą trwałość. Dla tej metody, wymiar pola do nadruku logo wynosi również 65x25.

Podsumowując...

To nie tylko gadżet, to narzędzie do promocji Twojej marki. USB hub z nadrukiem to istny must-have dla marketingowców, poszukujących nowych, świeżych pomysłów na gadżety biznesowe. Więc co powiesz... Czy ten bambusowy hub USB 2.0 z USB Typu C stanie się kolejnym najlepszym sprzymierzeńcem Twojej marki?

Kolor:Brązowy
Materiał:Bambus, Thermoplastic Elastomer (TPE)
Rozmiar:7,9 x 3,7 x 1 cm
Dostępno na magazynie2szt.
Data aktualizacji17:58 - 22.05.2024
Następna dostawa5100szt.
Dostawa zaplanowana na:26-06-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02721AP
Bambusowy HUB USB 2.0 z USB typu C
Bambusowy HUB USB 2.0 z USB typu C
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR