Hub USB 2.0, kolorowy
Artykuł: BGPL02707AP

Hub USB 2.0, kolorowy

Podnieś wydajność swojej firmy na wyższy poziom z wytrzymałym Hub USB 2.0 z logo. Idealny gadżet firmowy, sprawi, że nigdy nie zabraknie Ci portów USB.

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
14szt.
Mamy na stanie
17:58 - 22.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Tampodruk
Wycenić
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Odkryj innowacyjny rozwiązanie technologiczne dla Twojej firmy - Hub USB 2.0 z logo!

Pozwól mi przedstawić Ci nowoczesne rozwiązanie, które ożywi Twoje codzienne działania biznesowe! Mówimy tu o gadżecie, który łączy w sobie funkcjonalność i styl - Hub USB 2.0 z logo Twojej firmy. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak poprawić wydajność swojego sprzętu technologicznego? Czy Twoje urządzenia często zostają bez wolnych portów USB? Jeśli tak, to jestem pewien, że pokochasz ten produkt.

Wyjątkowe szczegóły Huba USB 2.0 z logo

  • Materiał: ABS, metal, PVC to połączenie, które gwarantuje solidność i wytrzymałość.
  • Kolor: Niewinna biel? Nie do końca! Ten kolor dodaje elegancji i profesjonalizmu w każdym środowisku.
  • Rozmiar: 7,5 x 14,5 cm. Idealne rozmiary, które sprawiają, że jest lekki i komfortowy do noszenia.
  • Opcje nadruku logo: Tampodruk. Pole do nadruku logo to aż 20x10, dzięki czemu Twoje logo będzie wyraźnie widoczne.

Wydaje się prawie magiczne, prawda otworzyć laptopy swoich pracowników na spotkaniu i zobaczyć to samo logo na tego rodzaju gadżetach firmowych? Rozpoznawalny biały kabel o długości około 84 cm? Ech! Czyż to nie fantastyczne?!

Czym tak naprawdę jest technika tampondruku?

Wiesz, jak to jest. Szanujące się firmy zawsze chcą, żeby ich logo wyglądało jak najlepiej. Ale jaka technika jest najlepsza? Moim zdaniem, odpowiadając na to pytanie, nie sposób pominąć tampondruku. To technika druku, która pozwala na przeniesienie obrazu z matrycy na różne powierzchnie, nie tylko płaskie, ale także sferyczne, cylindryczne czy nawet wielokątne, nawet w trudno dostępnych miejscach. Jak to możliwe? Drukuje się tuszem, czyli specjalną barwną cieczą, która przenosi wzór na przedmiot. Brawo! Świetny pomysł, co nie?

Pozwól, że podsumuję. Okej, pewna uwaga - technika tampondruku to nie magiczna sztuczka! Jest ona wynikiem długiego procesu naukowego, ale są plusy i minusy jej użycia. Z jednej strony, tusz może trochę pachnieć. Ale z drugiej strony, nadruk jest bardzo trwały, więc logo Twojej firmy będzie widoczne przez długi czas! Hmm, to na pewno skłoniło Cię do przemyślenia, co? Mogę dodać, że tampondruk zapewnia dobre pokrycie kolorów, nawet na ciemnych powierzchniach.

Teraz będzie żart! Dlaczego informatyk nie bawi się w chowanego? Bo zawsze jest podpięty do sieci przez USB Hub. Hej, ale poważnie! Czy nie jest to najwyższy czas, aby skompletować swoje zapasy rozgałęźników USB z nadrukiem? Czekam na Ciebie z odpowiedzią!

Kolor:Biały
Materiał:ABS, metal, PVC
Rozmiar:7,5 x 14,5 cm
Dostępno na magazynie14szt.
Data aktualizacji17:58 - 22.05.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02707AP
Hub USB 2.0, kolorowy
Hub USB 2.0, kolorowy
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR