Plecak jutowy Eco-Pure, brązowy
Plecak jutowy Eco-Pure, brązowy
Plecak jutowy Eco-Pure, brązowy
Plecak jutowy Eco-Pure, brązowy
Plecak jutowy Eco-Pure, brązowy
Plecak jutowy Eco-Pure, brązowy
Plecak jutowy Eco-Pure, brązowy
Plecak jutowy Eco-Pure, brązowy
Artykuł: BGPL02477GD

Plecak jutowy Eco-Pure, brązowy

Zdobądź plecak jutowy Eco-Pure z nadrukiem logo - niezawodny ekologiczny gadżet reklamowy, łączący praktyczność i styl! Daj się uwieść urokowi juty i bawełny!

3 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 3 dni roboczych
4609szt.
Mamy na stanie
05:02 - 18.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Sitodruk, Transfer cyfrowy
Wycenić
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]
Transfer cyfrowy to popularna technika druku logo na prezentach korporacyjnych, gwarantująca fotograficzną jakość, precyzję i jasne kolory na różnych materiałach.
[więcej na temat znakowania metodą - Transfer cyfrowy]

Plecak jutowy Eco-Pure - modny gadżet reklamowy dla świadomych ekologów

Pozwólcie, że przedstawię Wam plecak jutowy Eco-Pure - doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie praktyczność, dbałość o środowisko i chcą promować swoją markę w sposób stylowy i ekologiczny! Ten worek jutowy z logo to połączenie naturalnego piękna juty z funkcjonalnością bawełnianej kieszeni. Ale co tu tak naprawdę się kryje za tym eleganckim produktem? Zapraszam do lektury!

Innowacyjny ekologiczny materiał - plecak jutowy z sercem dla natury

  • Materiał główny: Juta
  • Kolor główny: Brązowy
  • Wymiary: 360x420x2 mm

Juta to nie tylko piękne, ale też niezwykle ekologiczne materiały. Uprawy juty pochłaniają ogromne ilości dwutlenku węgla, czym przyczyniają się do walki z globalnym ociepleniem. Czy warto dodać, że juta nie wymaga przy tym nawadniania ani nawożenia? Produkt jest również w pełni poddany procesowi recyklingu. Prosto z natury - do plecaka na Twoich plecach, jakby powiedzieć! Wszystko to sprawia, że nasz plecak z juty zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników ekologii.

Worek bawełniany ze sznurkiem - praktyczność i szyk w jednym

Eco-Pure to nie tylko worek jutowy z nadrukiem, którego pojemność wynosi aż 7 litrów, ale też stylowy worek bawełniany ze sznurkiem o gramaturze 220 g/m2. Plecak bawełniany gwarantuje wygodne i bezpieczne przechowywanie rzeczy, a jego naturalny, brązowy kolor idealnie współgra z kolorem juty. Dodać warto, że plecak wyposażony jest również w praktyczną bawełnianą kieszeń, dzięki której zachowasz porządek w swoim eko-woreczku!

Techniki znakowania logo dające Ci szeroki wybór i pewność, że plecak jutowy z nadrukiem będzie wyjątkowy

Wiemy, jak ważne jest dla Was, aby promować swoją markę w oryginalny sposób. Prezentowany worek plecak bawełniany może być oznakowany w dwóch różnych technikach:

  1. Sitodruk S0 (wymiar pola do nadruku logo 154x164 mm) - technika ta pozwala uzyskać bardzo trwały i wyrazisty nadruk. Plusy to możliwość naniesienia wielu kolorów i dobry stosunek jakości do ceny. Minusy? Mam dla Was dobrą wiadomość - nie ma! ;-)
  2. Transfer cyfrowy DTF D2 (wymiar pola do nadruku logo 195x188 mm) - to technika oferująca ogromną precyzję i jakość detali. Daje szanse na piękne odwzorowanie nawet skomplikowanych wzorów graficznych. Jaki jest haczyk? Tylko taki, że ostateczna wartość nadruku zależy od wielkości logo, ale przecież chodzi Wam o to, aby wasze logo było widoczne, prawda? ;)

A więc dzięki temu plecakowi jutowemu z nadrukiem Wasza marka zyska nowy wymiar! Co powiecie na takie gadżety reklamowe, które łączą modę z troską o naturę i zdobywają serca nie tylko marketingowców, ale też Waszych klientów? Zapewniam, że warto!

Serdecznie zapraszam do zakupu naszego plecaka jutowego Eco-Pure, byście mogli przekonać się sami o jego wyjątkowości. Nie czekajcie! Zamówcie już dziś ten praktyczny i świetnie prezentujący się worek plecak bawełniany ze sznurkiem i zadbajcie o wizerunek swojej firmy z myślą o naszej planecie!

Kolor:Brązowy
Materiał:Juta, Bawełna 220 g/m2
Rozmiar:360.0x420.0x2.0
Dostępno na magazynie4609szt.
Data aktualizacji05:02 - 18.04.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02477GD
Plecak jutowy Eco-Pure, brązowy
Plecak jutowy Eco-Pure, brązowy
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR