Drewniana gra zręcznościowa, 13 el.
Drewniana gra zręcznościowa, 13 el.
Drewniana gra zręcznościowa, 13 el.
Drewniana gra zręcznościowa, 13 el.
Drewniana gra zręcznościowa, 13 el.
Drewniana gra zręcznościowa, 13 el.
Drewniana gra zręcznościowa, 13 el.
Drewniana gra zręcznościowa, 13 el.
Drewniana gra zręcznościowa, 13 el.
Artykuł: BGPL02953AP

Drewniana gra zręcznościowa, 13 el.

Drewniana gra zręcznościowa - idealny gadżet dla dzieci! Podkreśl wizerunek firmy, personalizując logo. Sprawdź niesamowite możliwości personalizacji i zdjęcie tej wspaniałej zabawki.

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
3szt.
Mamy na stanie
17:58 - 14.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Drewniana Gra Zręcznościowa, 13 El. - Fantastyczne gadżety dla dzieci

Już teraz przedstawiamy Ci magiczną, drewnianą grę zręcznościową - błyskotliwy gadżet dla dzieci! Ten niezwykły produkt jest wprost idealny dla wszystkich, którzy szukają gadżetów dla dzieci z logo firmy. Zastanawiasz się, jak podnieść rozpoznawalność swojej marki wśród najmłodszych? Postaw na zabawki - gadżety dla dzieci, które są nie tylko świetną rozrywką, ale też praktycznym narzędziem marketingowym.

Czy Gadżety dla dzieci mogą być szlachetne?

Oczywiście, że tak! Nasz produkt to drewniana gra zręcznościowa, wykonana w każdym detalu z myślą o najmłodszych użytkownikach. Nie jest to jedynie zabawka, ale prawdziwie ciekawy produkt, który kształci i rozwija. Nasza gra zręcznościowa to prawdziwa perła w hurtowni gadżetów dla dzieci.

Personalizacja produktu

Czy zdajesz sobie sprawę, że taki gadżet może stać się świetnym prezentem czy nagrodą dla najmłodszych z logo twojej firmy? U nas wykonanie takiej personalizacji to żaden problem. Możliwe są dwie opcje:

  • Grawerowanie laserowe - wymiar pola do nadruku logo 100x50. Ten trwały i elegancki sposób znakowania umożliwia otrzymanie detalicznego i dokładnego nadruku. Nadruk jest trwały i odporny na zniszczenia, co jest ogromnym plusem. Minusem może być ograniczona paleta kolorów.
  • Tampodruk - wymiar pola do nadruku logo 50x50. Metoda ta jest doskonała do realizacji drobnych detali i wielokolorowych nadruków. Przy jej wykorzystaniu nasze gadżety dla dzieci z logo firmy nabierają barw i przyciągają uwagę. Co więcej, Tampodruk to relatywnie szybka i tania metoda znakowania. Głównym minusem jest mniejsza trwałość nadruku w porównaniu do grawerowania laserowego.

Ciekawostki na koniec

Czy wiesz, że gra zręcznościowa może pomóc w rozwoju twórczego myślenia? Zabawki - gadżety dla dzieci są nie tylko ciekawym gadżetem, ale i pomocą edukacyjną! Co więcej, śmieszne gadżety dla dzieci z logo firmy to doskonały sposób na budowanie pozytywnych skojarzeń z Twoją marką od najmłodszych lat.

Co powiesz na taki pomysł na prezent dla dzieci? Wiesz już, gdzie zakupować najlepsze gadżety dla dzieci!

Specyfikacja

  • Materiał: Drewno
  • Kolor: Drewno
  • Rozmiar: 14,4 x 3 x 14,4 cm

Przekonaj się, że nauka przez zabawę z naszymi gadżetami dla dzieci z logo firmy to czysta przyjemność. Nasza gra zręcznościowa czeka na Ciebie w naszym sklepie z gadżetami dla dzieci. Nie zwlekaj, bo popyt na te wyjątkowe gadżety na nagrody dla dzieci jest naprawdę duży!

Kolor:Drewno
Materiał:Drewno
Rozmiar:14,4 x 3 x 14,4 cm
Dostępno na magazynie3szt.
Data aktualizacji17:58 - 14.06.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02953AP
Drewniana gra zręcznościowa, 13 el.
Drewniana gra zręcznościowa, 13 el.
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR