Drewniana gra zręcznościowa, 4 el.
Drewniana gra zręcznościowa, 4 el.
Drewniana gra zręcznościowa, 4 el.
Artykuł: BGPL02947AP

Drewniana gra zręcznościowa, 4 el.

Wyróżnij swoją firmę jasnym sygnałem - zabawą i nauką z naszą drewnianą grą zręcznościową dla dzieci. Dodaj własne logo na gadżet!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
05:58 - 18.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
1000szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Drewniana gra zręcznościowa, 4 el. idealne gadżety dla dzieci!

A kto powiedział, że reklama musi być nudna? Nasza drewniana gra zręcznościowa to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają niebanalnych gadżetów firmowych!

Zabawki gadżety dla dzieci, które bawią i uczą

Nasza gra zręcznościowa to nie tylko sposób na ciekawe spędzenie czasu, ale też szansa na rozwijanie umiejętności manualnych i koordynacji ruchowej. Składa się z 4 elementów oraz 4 woreczków wypełnionych piaskiem, co gwarantuje wiele godzin zabawy!

Śmieszne gadżety dla dzieci z logo Twojej firmy

A co gdyby tak połączyć zabawę z promocją firmy? Dzięki naszej grze zręcznościowej to możliwe! W naszej ofercie mamy również możliwość nadruku logo na gadżecie. Zabawka z logo Twojej firmy? To musi przyciągać wzrok!

Logo na gadżecie? Świetny pomysł!

  • Grawerowanie laserowe: To metoda, która pozwoli Twojemu logo przetrwać dłużej, nawet przez wiele lat zabawy. Za pomocą laseru, logo jest wygrawerowane bezpośrednio na drewnie, co gwarantuje doskonałą precyzję i trwałość. Plusy? Laserowy nadruk jest odporny na ścieranie i efektowny. Minusy? Tego rodzaju nadruk nie jest kolorowy. Wymiary pola do nadruku logo to 60x30. Bez wątpienia, jest to godny uwagi sposób na promowanie swojej firmy!
  • Tampodruk: Idealny dla kolorowych logo. Technika ta pozwala na tworzenie wyraźnych i trwałych nadruków full-kolor, co na pewno przyciągnie uwagę. Plusy? Kreatywność bez granic dzięki możliwości drukowania w pełnej palecie kolorów. Minusy? Nie jest tak wytrzymały jak grawerowanie laserowe. Wymiary pola do nadruku logo to również 60x30. Gadżet z kolorowym logo to zdecydowany hit!

Chcesz zrobić wrażenie? Wybierz drewnianą grę zręcznościową!

Podaruj swoim klientom coś więcej niż typowy gadżet. Wybierz drewnianą grę zręcznościową - zabawkę, która bawi i uczą zarazem! Czym może być lepsza promocja firmy niż uśmiech dziecka grającego z logo Twojej firmy? To prawda, niektóre gadżety są bezcenne… pod warunkiem, że na nich zaoszczędzisz!

Czy jest jakiś lepszy sposób na reklamę niż szczęśliwe dzieciaki bawiące się z logo Twojej firmy? Na pewno nie! Więc o co chodzi z tą grą? Możemy Cię zapewnić, że to jest coś, co dzieciaki pokochają... i nie tylko dzieciaki! Co Ty na to, gotowy pokazać, że Twoja firma to nie tylko gadżety biznesowe, ale również gadżety dla dzieci z logo firmy? Czasami najlepsze rozwiązania są najprostsze!

Parametry produktu:

  • Materiał: Drewno
  • Kolor: Neutralny
  • Rozmiar: 18 x 10 x 7, 7 cm

A więc, do dzieła! Zrelaksuj się, baw się dobrze i obserwuj, jak logo Twojej firmy bawi dzieci i dorosłych! Oto dowód, że gadżety z logo mogą być znacznie więcej niż tylko gadżetami. Są przecież również zabawkami, których nie można się pozbyć, prawda? Tak więc, co stoi na przeszkodzie, aby zamówić swoją grę zręcznościową już dziś?

Kolor:Neutralny
Materiał:Drewno
Rozmiar:18 x 10 x 7,7 cm
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji05:58 - 18.04.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni1000szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02947AP
Drewniana gra zręcznościowa, 4 el.
Drewniana gra zręcznościowa, 4 el.
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR