Drewniana gra zręcznościowa
Drewniana gra zręcznościowa
Drewniana gra zręcznościowa
Drewniana gra zręcznościowa
Drewniana gra zręcznościowa
Drewniana gra zręcznościowa
Drewniana gra zręcznościowa
Drewniana gra zręcznościowa
Artykuł: BGPL02973AP

Drewniana gra zręcznościowa

Uruchom wyobraźnię z tą drewnianą grą zręcznościową! Idealna dla dzieci, z logo firmy, pozwala na rozwijanie umiejętności. Świetny wybór na prezent korporacyjny!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
77szt.
Mamy na stanie
17:58 - 22.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
1000szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Termotransfer, DTF
Wycenić
Termotransfer polega na wrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego obrazu. Za zwyczaj ten obraz jest wycinany z folii na ploterze
[więcej na temat znakowania metodą - Termotransfer]
DTF (Direct to Film) to nowoczesna technologia wykonywania nadruków termotransferowych w pełnej gamie kolorów, która gwarantuje wysoką jakość i trwałość nadruku.
[więcej na temat znakowania metodą - DTF]

Wspaniały Produkt - Drewniana Gra Zręcznościowa!

Proszę wyobrazić sobie, drogi czytelniku, niesamowitą, drewniana grę zręcznościową. To nie jest zwykle interesujący gadżet na nagrody dla dzieci. Jest to coś więcej. Gra jest nie tylko źródłem wspaniałej zabawy, ale także pozwala na rozwijanie koordynacji ręka-oko i umiejętności strategicznego myślenia. A my, jako profesjonaliści z doświadczeniem w branży, dobrze wiemy, jak ważne są te umiejętności dla młodych umysłów.

Gadżety dla dzieci - Drażniąca zabawa!

Czy Wasze dzieci cieszą się zabawkami gadżetami? A może szeroki uśmiech na twarzy malucha podczas zabawy z gadżetami dla dzieci z logo firmy nie ma ceny? Tak, my też to wspaniale znamy!

Główne parametry produktu:

  • Materiał: Drewno
  • Kolor: Naturalny
  • Rozmiar: 29 x 1, 7 x 1, 3 cm

Opcje nadruku logo – Doceniamy indywidualność!

Proponujemy Wam dwie techniki nadruku logo: Termotransfer i DTF. Dlaczego te dwa? Przede wszystkim chodzi o jakość. Termotransfer to technika, która pozwala na wykonywanie nadruków na przeróżnych powierzchniach. Ta technika jest idealna do drewnianych powierzchni. Html tags

Najsilniejsze strony termotransferu:

Termotransfer to doskonała technika nadruku na gadżetach z logo firmy. Ilość kolorów we wzorze nie wpływa na cenę nadruku, a sam proces jest ekologiczny, bezpieczny i niezwykle trwały.

Wady termotransferu:

Owszem, jak każda technika, także termotransfer ma swoje słabości. Na przykład, nie jest to najlepszy wybór na bardzo drobne detale lub wszelkiego rodzaju gradienty.

Zalety techniki DTF:

DTF to nowoczesna, uniwersalna technologia druku, która pozwala na realizację najbardziej skomplikowanych projektów. Dzięki niej nie ma problemu z nadrukiem pełni kolorów, co jest niewątpliwą zaletą, zwłaszcza gdy mówimy o logo firmowym.

Wady techniki DTF:

Mimo wielu zalet, technologii DTF nie zalecamy na drobne detale. Na powierzchniach nierównych, efekt końcowy może być niezadowalający.

Podsumujmy

Jeżeli szukacie śmiesznych gadżetów dla dzieci, które będę jednocześnie biznesowym i eleganckim przekazem Waszej marki, ta drewniana gra zręcznościowa z logo firmy, dostępna w naszej hurtowni gadżetów dla dzieci, jest strzałem w dziesiątkę!

Zapewniamy, że Wasze logo będzie elegancko prezentować się na tym biznesowym prezencie. Skontaktujcie się z nami, a razem opracujemy najbardziej efektywne i kreatywne gadżety firmowe dla Waszej marki!

Kolor:Drewno
Materiał:Wood
Rozmiar:29 x 1,7 x 1,3 cm
Dostępno na magazynie77szt.
Data aktualizacji17:58 - 22.04.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni1000szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02973AP
Drewniana gra zręcznościowa
Drewniana gra zręcznościowa
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR