Drewniana gra-układanka
Drewniana gra-układanka
Drewniana gra-układanka
Drewniana gra-układanka
Artykuł: BGPL03026CM

Drewniana gra-układanka

Nasza drewniana gra-układanka to efektowny i praktyczny gadżet reklamowy dla dzieci i dorosłych. Dobierz nadruk logo i stań się królem marketingu!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
4007szt.
Mamy na stanie
17:42 - 22.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
8988szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Sitodruk, Termotransfer
Wycenić
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]
Termotransfer polega na wrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego obrazu. Za zwyczaj ten obraz jest wycinany z folii na ploterze
[więcej na temat znakowania metodą - Termotransfer]

Gry i zabawki reklamowe - nie tylko dla dzieci!

Rozważasz zakup gadżetów dla dzieci? Chcesz zaskoczyć swoich klientów czymś unikatowym? A może poszukujesz idealnego prezenty dla partnerów biznesowych? Oto coś, co na pewno wpadnie Ci w oko!

"Drewniana gra-układanka" - Puzzle firmowe innej klasy

Z przyjemnością prezentujemy naszą najnowszą propozycję - Drewniana gra-układanka. Dodajemy do niej szczyptę nauki, kilka łyżek zabawy i odrobinę kreatywności. To perfekcyjne połączenie gry logicznej z ekskluzywnym prezentem. Wykonana z wysokiej jakości drewna w bawełnianym woreczku. Rozmiar to 4,5 x 4,5 x 4,5 cm. Idealna do podróży, na przerwę w pracy, do szkoły.

Nie tylko zabawa, ale i reklama!

Co wyróżnia naszą grę na rynku gadżetów reklamowych? Możliwość naniesienia na nią Twojego logo!

Opcje nadruku logo

  • Sitodruk: tę technikę cechuje doskonała jakość i wyraziste kolory. Nadruki są trwałe i odporne na zużycie. Wymiary pola do nadruku logo 3 x 3 cm.
  • Termotransfer: to technika idealna dla osób, które pragną uzyskać szczegółowy i realistyczny obraz. Nadruki są wyjątkowo trwałe. Wymiary pola do nadruku logo 3 x 3 cm.

Zaskocz swoich klientów i partnerów biznesowych oryginalnym prezentem. Pozwól im połączyć przyjemne z pożytecznym. Dzięki temu gadżetowi nie tylko zadbają o rozwój swojego umysłu, ale i będą Cię mieli na myśli każdego dnia. Czyż to nie brzmi jak idealna strategia marketingowa?

Ciekawostka

Wiecie co jest największym plusem gier i zabawek reklamowych? To, że nigdy nie wychodzą z mody! Niezależnie od branży, w której działasz, zawsze możesz być pewien, że taki prezent spotka się z entuzjastycznym odbiorem. Pomyśl tylko - ile razy sam chciałeś zagrać w coś na krótką przerwę od pracy?

Wybierz naszą drewnianą grę-układankę i stań się królem marketingu!

Materiał:Bawełna
Rozmiar:4,5 x 4,5 x 4,5 cm
Dostępno na magazynie4007szt.
Data aktualizacji17:42 - 22.04.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni8988szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03026CM
Drewniana gra-układanka
Drewniana gra-układanka
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR