Zestaw do gry w bule Otho
Zestaw do gry w bule Otho
Zestaw do gry w bule Otho
Zestaw do gry w bule Otho
Zestaw do gry w bule Otho
Zestaw do gry w bule Otho
Zestaw do gry w bule Otho
Artykuł: BGPL02900MDC

Zestaw do gry w bule Otho

Zacznij zabawę z unikalnym gadżetem dla dzieci - zestawem do gry w bule Otho! Z możliwością personalizacji logo, to idealny prezent dla twojego dziecka!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
4193szt.
Mamy na stanie
17:22 - 14.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Sitodruk, Transfer cyfrowy
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]
Transfer cyfrowy to popularna technika druku logo na prezentach korporacyjnych, gwarantująca fotograficzną jakość, precyzję i jasne kolory na różnych materiałach.
[więcej na temat znakowania metodą - Transfer cyfrowy]

💥 Ekscytujący Gadżet Dla Dzieci: Zestaw do Gry w Bule Otho! 💥

Pokochasz ten gadżet dla dzieci! Ten Zestaw do Gry w Bule Otho to doskonały prezent dla małych miłośników gier na świeżym powietrzu! Bańki mydlane z logo? Nie, to coś zdecydowanie lepszego! To gratka dla każdej młodej duszy, niezależnie, czy szukasz sklep z gadżetami dla dzieci czy hurtownia gadżetów dla dzieci - to jest coś, co z pewnością przyciągnie dzieciaczki!

🎁 Fantastyczny zestaw na każdą okazję! 🎁

Zestaw do Gry w Bule Otho to zabawka, która uczy i bawi jednocześnie. Posiada wszystkie najważniejsze elementy doskonałego gadżetu dla dzieci z logo. Jest to gadżet, który od razu wpada w oko oraz służy jako doskonały gadżet na nagrody dla dzieci.

  • Materiał: Metal.
  • Waga 1buli: 730g, średnica 1 buli:7.3cmØ.
  • Rozmiar: 22X6X15CM.
  • Artykuły reklamowe są dostępne w kolorze: czarny

Techniki Nadruku Logo

Ale czymże byłby doskonały gadżet dla dzieci z logo firmy, bez możliwości personalizacji? Oj, niczym! Dlatego dostarczamy Trzy Techniki nadruku logo.

1) Grawerowanie Laserowe

Marketing to nie tylko gadżety reklamowe, ale również nauka! Grawerowanie laserowe to proces, który polega na wykorzystaniu wysokiej energii lasera do utrwalenia wzoru na powierzchni. Zaletą jest precyzja i trwałość wzoru, a jedyną wadą jest utrzymanie stałego poziomu detali na różnych powierzchniach. Pole do nadruku logo wynosi tutaj 25X15.

2) Sitodruk

Metoda sitodruku swój początek ma w starożytnym wschodzie i polega na przepuszczaniu farby przez siatkę na powierzchnię. Zaletą sitodruku jest bardzo wysoka trwałość i intensywność kolorów. Niezależnie od tego, jaki jest wzór, będzie on wyglądał dokładnie tak, jak powinien. Nadruk logo sitodrukiem ma wymiar 150X80.

3) Transfer Cyfrowy

Transfer cyfrowy to nowoczesna technika drukowania, która umożliwia druk w pełnym kolorze. Stwarza to możliwości tworzenia bardzo szczegółowych i kolorowych obrazów. Pole do nadruku logo wynosi tutaj 150X80. Z pewnością zachwyci was ten gadżet z logo!

Więc czemu nie wyróżnić swojej firmy na rynku, obdarowując swoich klientów wyjątkowym robeziku? Siegnij po nasz Zestaw do Gry w Bule Otho jako gadżet reklamowy z nadrukiem i zapewne nie pożałujesz! Kto powiedział, że gadżety firmowe nie mogą być zabawne?

Kolor:Czarny
Materiał:Metal
Rozmiar:22X6X15CM
Dostępno na magazynie4193szt.
Data aktualizacji17:22 - 14.06.2024
Następna dostawa2000szt.
Dostawa zaplanowana na:07-07-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02900MDC
Zestaw do gry w bule Otho
Zestaw do gry w bule Otho
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR