Gra Ludo
Gra Ludo
Gra Ludo
Gra Ludo
Gra Ludo
Artykuł: BGPL02929MDC

Gra Ludo

Zaskocz młodych odbiorców drewniana grą Ludo z naszej hurtowni! Gra z logo firmy to rozrywka i reklama w jednym! Zabawki - gadżety dla dzieci, które zapadają w pamięć.

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
5851szt.
Mamy na stanie
05:22 - 23.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Sitodruk, Etykieta cyfrowa, Transfer cyfrowy, Naklejka epoksydowa
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]
Etykieta cyfrowa to nowoczesna technika drukowania logo na prezentach korporacyjnych, która pozwala na uzyskanie wysokiej jakości nadruku oraz dopasowanie do różnych materiałów. Idealna dla spersonalizowanych upominków promujących markę.
[więcej na temat znakowania metodą - Etykieta cyfrowa]
Transfer cyfrowy to popularna technika druku logo na prezentach korporacyjnych, gwarantująca fotograficzną jakość, precyzję i jasne kolory na różnych materiałach.
[więcej na temat znakowania metodą - Transfer cyfrowy]
Naklejka epoksydowa to estetyczna i trwała technika druku logo na prezentach korporacyjnych, zapewniająca personalizację, wysoką jakość i kompatybilność z różnymi materiałami.
[więcej na temat znakowania metodą - Naklejka epoksydowa]

Zabawki - gadżety dla dzieci z logo Twojej firmy

Te fantastyczne zabawki - gadżety dla dzieci nie są tylko zwykłymi czapkami. To dowód na to, że Twoja firma zna się na trendach i potrafi być w centrum uwagi.

  • Materiał: Drewno
  • Kolor: Drewna
  • Rozmiar: 12X12X1,5 CM

Opcje Nadruku Logo:

  1. Grawerowanie laserowe - wymiar pola do nadruku logo 35X15. Doskonała technika dla firm, które szukają trwałego i nietuzinkowego efektu. Laser graweruje logo w drewnie, co sprawia, że jest ono trwałe i nie zmyje się nawet po wielu użyciach.
  2. Tampodruk - wymiar pola do nadruku logo 35X15. Idealne dla firm, które chcą szybko i efektywnie oznaczyć swoje marki na naszych gadżetach. Tampodruk to proces, który umożliwia nadruk na nieregularnych powierzchniach, co sprawia, że Twoje logo zawsze będzie wyglądać świetnie!
  3. Sitodruk - wymiar pola do nadruku logo 50X40. Klasyczna technika, która nadaje się świetnie do drukowania dużego logo na czapkach. Twoje logo będzie zawsze wyglądać efektownie i profesjonalnie, niezależnie od kąta, z jakiego się na nie patrzy!
  4. Etykieta cyfrowa - wymiar pola do nadruku logo 35X15. Idealna dla firm chcących szybko i tanio dodrukować swoje logo na naszych gadżetach. Etykieta jest drukowana cyfrowo, co umożliwia precyzyjne i żywe kolory.
  5. Transfer cyfrowy, wymiar pola do nadruku logo 50X40. Wybór dla firm chcących uzyskać efekt profesjonalizmu. Transfer cyfrowy pozwala na uzyskanie żywych i blasku kolorów, nie ważne człowieka.
  6. Naklejka epoksydowa, wymiar pola do nadruku logo 35X15. Idealne dla firm, które chcą dodać trochę błysku do swoich gadżetów. Naklejka jest pokryta warstwą epoksydu, co sprawia, że nadruk jest bardziej wytrzymały i błyszczący.

Co powiesz na tę ofertę? Czy wybierasz się do naszej hurtowni gadżetów dla dzieci? Czy jesteś gotowy, aby gadżety z logo firmy podbiły serca najmłodszych? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś!

Pamiętaj! Rozwiązania, które proponujemy, to nie tylko gadżety biznesowe, ale przede wszystkim śmieszne gadżety dla dzieci! Dlatego zawsze starajmy się dostarczać produkty, które oferują zarówno wartość dla Twojego biznesu, jak i radość dla najmłodszych. Takie połączenie to przepis na sukces!

Gadżety na nagrody dla dzieci? Mamy to!

A może szukasz gadżetów na nagrody dla dzieci? Te czapki z daszkiem to idealne rozwiązanie. Dzieci uwielbiają otrzymywać nagrody, a tym bardziej jeśli są one zabawne i kolorowe. Twoje artykuły reklamowe z pewnością zrobią wrażenie! Dajemy ci gwarancję uśmiechu na twarzy każdego dziecka. Czekamy na Twoje zamówienie!

Kolor:Drewna
Materiał:Wood
Rozmiar:12X12X1,5 CM
Dostępno na magazynie5851szt.
Data aktualizacji05:22 - 23.04.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02929MDC
Gra Ludo
Gra Ludo
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR