Gra mikado w drewnianym pudełku
Artykuł: BGPL02960AP

Gra mikado w drewnianym pudełku

Gra mikado dla dzieci! Edycja z logo firmy, idealna dla zabawy i jako nagroda. Dwukierunkowy wydruk, trwałe drewno. Twój gadżet, nasza jakość.

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
629szt.
Mamy na stanie
09:58 - 17.07.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Gra mikado - perfekcyjny gadżet dla dzieci

Chciałbyś zaoferować swoim dzieciom doskonałe gadżety dla dzieci? Nie szukaj dalej! Nasza Gra mikado jest idealna dla maluchów, którzy szukają trochę zabawy. Jest to zabawka, która nie tylko zapewnia rozrywkę, ale pomaga również w rozwoju koordynacji ruchowej i zdolności logicznego myślenia.

Zabawki gadżety dla dzieci

Prawdziwe, tradycyjne, drewniane mikado, zapakowane w piękne drewniane pudełko to sposób na zabawę dla całej rodziny. Dzieci uwielbiają zabawki gadżety, które wywijają uśmiech na twarzy, a ta gra właśnie to gwarantuje. Maskotka to zawsze świetny pomysł na prezent, ale co powiecie na coś unikalnego? Coś, co nie tylko dostarczy radości, ale także stanie się cenną pamiątką?

Śmieszne gadżety dla dzieci

  • Materiał: Drewno
  • Kolor: Neutralny
  • Rozmiar: 19,3 x 4,3 x 2,5 cm

Ten gadżet dla dzieci z logo jest jednym z tych, które zaskakują swoją prostotą, ale jednocześnie mogą dostarczyć godzin świetnej zabawy. Bez wątpienia, Ta gra mikado to jedne z śmiesznych gadżetów dla dzieci!

Gadżety z logo firmy

Działamy również jako hurtownia gadżetów dla dzieci, co oznacza, że możemy dostarczyć Wam te fantastyczne gry z logo dla Waszej firmy. Możemy wydrukować logo na drewnianej tubie za pomocą dwóch technik - tampodruku lub grawerowania laserowego.

Nowoczesna technologia nadruku z logo

Nasza gra mikado umożliwia nadruk logo przy użyciu dwóch różnych technik:

  1. Grawerowanie laserowe (wymiar pola do nadruku logo 15x100). Ta technika pozwala na precyzyjne i trwałe umieszczenie logo na powierzchni drewna. Zaletą jest elegancki i trwały efekt. Wadą natomiast jest dłuższy czas realizacji.
  2. Tampodruk (wymiar pola do nadruku logo 15x60). To technika szybsza od grawerowania laserowego, dająca równie trwałe efekty. Jej zaletą jest możliwość wydrukowania logo w kolorze, natomiast wadą jest mniejsze pole do wydruku.

Gdyby zatem nasz sklep z gadżetami dla dzieci był sklepem z lodami, grawerowanie laserowe to by była bita śmietana na górze, a tampodruk to wiśnie na wierzchu!

Gadżety na nagrody dla dzieci

Gadżety dla dzieci z logo naszej firmy to idealny sposób na promowanie Waszej marki. Dzieci zawsze chętnie korzystają z zabawek i gadżetów z logo, co sprawia, że są doskonałym narzędziem marketingowym. A jeżeli chcesz zaoferować coś autentycznego, tradycyjnej gry rodzinnego mikado z logiem Twojej firmy to naprawdę dobry pomysł. Czy można o coś więcej prosić od gadżetu dla dzieci?

Podsumowując...

Bez względu na to, czy poszukujecie gadżetów dla dzieci z logo firmy, czy śmiesznych gadżetów dla dzieci, nasza gra mikado to doskonały wybór. Więc czemu by nie poczekać na radość na twarzach dzieci, kiedy otworzą to wyjątkowe prezenty? Daj im coś więcej niż tylko gadżet, dając im mikado - grę, która przetrwa próbę czasu!

Kolor:Neutralny
Materiał:Drewno
Rozmiar:19,3 x 4,3 x 2,5 cm
Dostępno na magazynie629szt.
Data aktualizacji09:58 - 17.07.2024
Następna dostawa16128szt.
Dostawa zaplanowana na:16-11-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02960AP
Gra mikado w drewnianym pudełku
Gra mikado w drewnianym pudełku
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR