Drewniana gra planszowa sudoku Sudoku
Drewniana gra planszowa sudoku Sudoku
Drewniana gra planszowa sudoku Sudoku
Drewniana gra planszowa sudoku Sudoku
Drewniana gra planszowa sudoku Sudoku
Artykuł: BGPL02924MDC

Drewniana gra planszowa sudoku Sudoku

Twórz unikalne wspomnienia dla najmłodszych z Drewnianą Grą Planszową Sudoku! Promuj swój brand dzięki grawerowanemu logo na zabawkach. Rozwijaj umiejętności dziecka i spróbuj teraz!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
855szt.
Mamy na stanie
05:22 - 18.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]

Szukasz Idealnych Gadżetów dla Dzieci? Odkryj Drewniana Gra Planszowa Sudoku!

Jeżeli jesteś w poszukiwaniu zabawek, które pomogą Twojej firmie zaistnieć na rynku i przyciągnąć uwagę konsumentów, Twoje poszukiwania właśnie zakończyły się. Drewniana Gra Planszowa Sudoku to nie tylko znakomita zabawa, ale także doskonały pomysł na śmieszne i unikalne gadżety dla dzieci.

Perfekcyjnie Stworzone dla Młodego Umysłu

W niepowtarzalnym kolorze drewna, ta gra stanowi dowód na to, że zabawki dla dzieci mogą być jednocześnie eleganckie i praktyczne. Rozmiar gry (22,5 cm x 23,5 cm x 3,1 cm) jest perfekcyjnie dostosowany do małych rączek, a zawartość 99 ponumerowanych drewnianych płytek zapewnia godziny fascynującej zabawy!

Podkreśl Swoją Markę z Nadrukowanym Logo

Chcąc uczynić ten produkt jeszcze bardziej wyjątkowym, oferujemy nadruk logo Twojej firmy. Grawerowanie laserowe to niezawodny sposób na trwałe umieszczenie Twojego logo na grze. Czy wiesz, że grawerowanie laserowe to jedna z najdłużej trwających metod nadruku na drewnie? Czy jest lepsze miejsce, aby Twoje logo znalazło się w centrum uwagi, niż na grze takiej jak Sudoku, która przyciąga wzrok i absorbowa młode umysły godzinami?

  • Materiał: Drewno
  • Kolor: Kolor Drewna
  • Rozmiar: 22,5 cm x 23,5 cm x 3,1 cm
  • Opcje nadruku logo: Grawerowanie laserowe, wymiar pola do nadruku logo 149X10

Dlaczego Wybrać Naszą Drewnianą Grę Sudoku?

Istnieje wiele powodów, dla których nasza drewniana gra Sudoku powinna znaleźć się w Twoim asortymencie gadżetów promocyjnych i firmowych. Na pewno zastanawiasz się, które są najważniejsze? Oto kilka z nich:

Potęga Gry

Więcej niż tylko zabawka, Sudoku to gra, która stymuluje umysł i prowokuje do myślenia. Czy nie byłoby wspaniale połączyć rozrywkę z nauką poprzez zabawkę, która pomaga rozwijać umiejętności logicznego myślenia?

Unikalność Twojej Marki

Poprzez dodanie swojego logo na grę Sudoku pokazujesz, że Twoja firma ceni innowacyjność i unikalność. Odróżnia Cię to od konkurencji i pomaga budować silną markę.

Wiemy, że promocja Twojej marki to niełatwe zadanie. Dlatego oferujemy Ci naszą drewnianą grę planszową Sudoku jako doskonałe narzędzie marketingowe. Rozważ tylko możliwości... Może to być nagroda dla najmłodszych klientów? A może gadżet, który pozostawisz klienom podczas spotkań firmowych? Więcej niż tylko produktem, nasze Sudoku to sposób na kreowanie świadomości marki!

A Ty, co myślisz o podarowaniu ukochanemu klientowi bańki mydlane z logo Twojej firmy? Nie czekaj, zrób krok naprzód w stronę doskonałej promocji!

Kolor:Drewna
Materiał:Wood
Rozmiar:22,5X23,5X3,1CM
Dostępno na magazynie855szt.
Data aktualizacji05:22 - 18.04.2024
Następna dostawa1000szt.
Dostawa zaplanowana na:16-05-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02924MDC
Drewniana gra planszowa sudoku Sudoku
Drewniana gra planszowa sudoku Sudoku
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR