Drewniana gra zręcznościowa 48 elementów
Drewniana gra zręcznościowa 48 elementów
Drewniana gra zręcznościowa 48 elementów
Drewniana gra zręcznościowa 48 elementów
Drewniana gra zręcznościowa 48 elementów
Drewniana gra zręcznościowa 48 elementów
Drewniana gra zręcznościowa 48 elementów
Artykuł: BGPL02941AP

Drewniana gra zręcznościowa 48 elementów

Zdobądź najśmieszniejsze gadżety dla dzieci z logo! Sprawdź naszą drewnianą grę zręcznościową - idealną do nauki i zabawy! Dostosuj dziś.

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
10:58 - 31.01.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Tampodruk, Sitodruk
Wycenić
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]

Gadżety dla dzieci: Drewniana gra zręcznościowa

Witaj! Ogromnie się cieszę, że jesteś tu i sprawdzasz nasze fantastyczne gadżety dla dzieci. Czy poszukujesz idealnego gadżetu, który przyciągnie uwagę dzieci i jednocześnie zareklamuje Twój brand? Rozważ naszą drewnianą grę zręcznościową!

Właściwości i specyfikacje produktu

  • Materiał: MDF, drewno
  • Kolor: Biały
  • Rozmiar: 21,2 x 7,2 x 7,4 cm

Bawić się i zarazem uczyć? Z naszą grą zręcznościową to możliwe! To śmieszne gadżety dla dzieci, które jednocześnie mogą być świetnym sposobem na promowanie firmy. Możemy umieścić logo firmy na grze, dzięki czemu każda zabawa będzie jednocześnie przypominała o Twojej marce.

Opcje nadruku logo

Co myślisz o zastosowaniu domieszkę magii w formie logo? Jest to idealne połączenie, które pozwoli dzieciom bawić się, a rodziców zainteresować Twoim produktem.

Rozważ następujące metody drukowania:

1) Tampodruk

Jest to technologia druku, która polega na przekładaniu farby z matrycy poprzez gumowy tampon na produkt. Wymiar pola do nadruku logo przy używaniu tej technologii wynosi 60x30. W zależności od charakteru projektu, Ta technologia może przynieść mnóstwo korzyści. Celny nadruk, dobrą jakość i większą wydajność to tylko niektóre z nich. Jednak nie zawsze warto używać tej technologii – jeśli logo jest skomplikowane, wynik może nie być zadowalający, a farba może nie być równomiernie rozłożona.

2) Sitodruk

Phuh! Czy to jest ten innowacyjny proces drukowania, który kochasz, ale który jest nieco bardziej skomplikowany? Dla sitodruku wymiar pola do nadruku logo to 80x45. Tą metodą osiągamy najlepsze efekty w przypadku dużych, jednolitych powierzchni. Szczególnie polecana jest na płaskie powierzchnie. Sitodruk to świetny sposób na reklamowanie Twojego logo, ale pamiętaj, aby dobrze przemyśleć design. Jak dobrze wiesz, złożoność procesu może przekładać się na wyższe koszty.

To jest to! Co powiesz na tę drewnianą grę zręcznościową jako Twój nowy marketingowy ruch mistrza? Czy widzisz już te bańki mydlane z logo firmy, które rozbijają się o sufit? Wyobraź sobie, jak dzieci bawią się tym produktem, a rodzice patrzą na Twoje logo z uśmiechem na twarzy. To jak...Zaczynamy zabawę?

Kolor:Biały
Materiał:MDF, drewno
Rozmiar:21,2 x 7,2 x 7,4 cm
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji10:58 - 31.01.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02941AP
Drewniana gra zręcznościowa 48 elementów
Drewniana gra zręcznościowa 48 elementów
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR