Gra labirynt
Gra labirynt
Gra labirynt
Gra labirynt
Gra labirynt
Artykuł: BGPL03030CM

Gra labirynt

Podkreśl swoją markę dzięki naszej gierce labirynt. Reklamowa zabawka z drewna z nadrukiem Twojego logo! Twoje Puzzle firmowe na wyciągnięcie ręki.

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
208szt.
Mamy na stanie
17:42 - 22.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Sitodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]

Promuj swoją firmę z pomocą naszej gry labirynt!

Zapewne zastanawiasz się, jak w oryginalny sposób wypromować swoją markę. Odpowiedz jest prosta - "Gra labirynt". To nie tylko Gry i zabawki reklamowe - to przede wszystkim skuteczne narzędzie promocji Twojej firmy. Czy potrafisz wyobrazić sobie lepszą formę reklamy?

Dlaczego warto wybrać naszą grę labirynt?

Gra labirynt jest to zachwycające gadżety firmowe, które podbiją serca nie tylko dzieci, ale także i dorosłych! Kim z nas nie uwodzi myśl o ponownym oderwaniu się na chwilę od świata dorosłych i powrocie do beztroskiego dzieciństwa? W dodatku, każda gra może zostać spersonalizowana poprzez firmowe logo. Zapewniamy, że każda gra zrobi niesamowite wrażenie na potencjalnych klientach.

  • Materiał: Drewno
  • Rozmiar: 9 × 9 × 2,5 cm
  • Możliwość nadruku logo

Dlaczego powinieneś wybrać nadruk logo?

Nadruk logo to idealny sposób na wypromowanie swojej marki! Jest to jedno z najpopularniejszych gadżety reklamowe z nadrukiem, które pomaga wyróżnić się na tle konkurencji. Wybierając nasz produkt, masz do wyboru dwie opcje nadruku logo:

  • Grawerowanie laserowe - jest to technika, która polega na precyzyjnym wygrawerowaniu logo na powierzchni drewna. Zaletą tej techniki jest jej trwałość - nie musisz martwić się, że logo z czasem zniknie. W przypadku tego rodzaju nadruku, pole do wygrawerowania wynosi 5x2 cm. Minusem jest natomiast fakt, że grawerowanie jest ograniczone do jednego koloru.
  • Sitodruk - ta technika pozwala na nadruk logo w kilku kolorach, co daje możliwość pełnej personalizacji gry. Plusy? Przede wszystkim fakt, że logo jest widoczne nawet z daleka. Minusy? W przeciwieństwie do grawerowania laserowego, nadruk sitodrukowy może z czasem ulec delikatnemu wyblaknięciu. Z tym również pole do nadruku wynosi 5x2 cm.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Wiesz co jest najśmieszniejsze? To, że mimo że jest to gra labirynt, to droga do promocji jest prosta jak strzała! Czego jeszcze potrzebujesz, aby zdecydować się na naszą grę labirynt? To doskonałe rozwiązanie dla gadżety firmowe, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów.

Czyż nie jest to genialne Puzzle firmowe?

Materiał:Drewno
Rozmiar:9 × 9 × 2,5 cm
Dostępno na magazynie208szt.
Data aktualizacji17:42 - 22.05.2024
Następna dostawa10000szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03030CM
Gra labirynt
Gra labirynt
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR