Puzzle przestrzenne
Puzzle przestrzenne
Puzzle przestrzenne
Puzzle przestrzenne
Puzzle przestrzenne
Puzzle przestrzenne
Puzzle przestrzenne
Artykuł: BGPL03016CM

Puzzle przestrzenne

Kreatywny gadżet firmowy dla dzieci - Układanka Drewniana z logo. Grawerowanie laserowe, tampodruk czy nadruk UV - wybierz technikę, która najbardziej Ci odpowiada!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
1685szt.
Mamy na stanie
05:42 - 18.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
17szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Nadruk UV
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Obraz tworzony jest bezpośrednio w maszynie cyfrowej. Końcowy efekt jest brdzo zbliżony do wydruku np. na papierze. Nadruk cyfrowy to znakowanie niezwykle trwałe, odporne na zarysowania czy też działanie promieni UV.
[więcej na temat znakowania metodą - Nadruk UV]

Układanka Drewniana - Idealny Gadżet dla Dzieci!

Jeżeli szukasz idealnego gadżetu firmowego dla swojego małego klienta, nasza Układanka Drewniana jest idealną propozycją! Ta zabawka to doskonałe połączenie gry i zabawki reklamowej, która kocha wszystkie dzieci, oraz professionalnego puzzle firmowego, które wyróżni Twoją markę na tle konkurencji.

Czym jest nasza Układanka Drewniana?

Nasza propozycja to przestrzenne puzzle, które składają się z 6 elementów. Cel graczy? Połączył te kawałki tak, aby stworzyły kulę... łatwe? Cóż, to zależy od stopnia skomplikowania wzoru, który na nich umieścisz!

  • Materiał: Drewno
  • Rozmiar: 5, 3 x 5, 3 x 9 cm

Personalizacja poprzez nadruk

Zaletą naszych zabawek jest możliwość nadruku. Oferta obejmuje trzy metody: grawerowanie laserowe, tampodruk oraz nadruk UV. Każda z nich gwarantuje doskonałą jakość i wyrazistość wzoru. Wymiary pola do nadruku wynoszą 4x1,8 cm - wystarczająco duże, aby doskonale zaprezentować logo Twojej firmy!

Plusy i minusy technik nadruku

Chociaż wszystkie trzy metody są bezkonkurencyjne, to jednak mają swoje plusy i minusy. Zaskoczenie? Sprawdźmy!

Grawerowanie laserowe

Najważniejsza przewaga grawerowania laserowego polega na wysokiej precyzji i trwałości nadruku, który charakteryzuje się doskonałym kontrastem i nie zatraca swojego blasku nawet przy ciągłym użytkowaniu zabawki. Minusem jest nieco dłuższy czas realizacji zamówienia.

Tampodruk

Mocną stroną tampodruku jest możliwość dostosowania kształtu i rozmiaru nadruku. Ten popularny sposób zdobienia gadżetów reklamowych gwarantuje doskonałą jakość nadruku, ale może być mniej trwały w dłuższym okresie.

Nadruk UV

Natomiast plusy nadruku UV to przede wszystkim szybkość realizacji i możliwość uzyskania intensywnych barw. Jego minus to jednak mniejsza precyzja niż w przypadku grawerowania laserowego.

Wybierzesz najlepszą dla siebie technikę? A może postawisz na różnorodność i wybierzesz każdą z nich na inną okazję? Bez względu na wybór, gwarantujemy, że układanka drewniana z logo Twojej firmy zrobi wrażenie na każdym maluchu!

Materiał:Drewno
Rozmiar:5,3 x 5,3 x 9 cm
Dostępno na magazynie1685szt.
Data aktualizacji05:42 - 18.04.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni17szt.
Następna dostawa10000szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03016CM
Puzzle przestrzenne
Puzzle przestrzenne
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR