Sosnowa gra labiryntowa Zuky
Sosnowa gra labiryntowa Zuky
Sosnowa gra labiryntowa Zuky
Sosnowa gra labiryntowa Zuky
Sosnowa gra labiryntowa Zuky
Artykuł: BGPL02925MDC

Sosnowa gra labiryntowa Zuky

Zabawka idealna dla dzieci - Sosnowa gra labiryntowa Zuky! Wyrabia zdolności motoryczne, dostępna z logo firmy. Sprawdź już dziś!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
19752szt.
Mamy na stanie
17:22 - 22.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Sosnowa gra labiryntowa Zuky - idealny gadżet dla dzieci!

Jesteśmy świadomi, jak ważne jest dla każdego uczestnika kampanii reklamowej, aby otrzymać unikalny, wartościowy, a przede wszystkim praktyczny gadżet firmowy. Dlatego proponujemy coś, co z pewnością przyciągnie uwagę każdego dziecka, a tym samym oddziała na pozytywne wrażenie dotyczące Twojej firmy. Mowa tutaj o fantastycznym produkcie - gra labirynt z drewna sosnowego.

Czym wyróżnia się nasz gadżet?

Jest to nie tylko reklamowa zabawka dla dzieci, ale również urządzenie, które skłoni ich do zastanowienia się, doda kreatywności i lepszej koordynacji ruchowej. Gra polega na prowadzeniu metalowej kulki po torze i unikaniu otworów. Celem jest to, aby doprowadzić kulke do finału, omijając 14 otworów.

Wykonana z naturalnego drewna sosnowego, nasza gra labiryntowa jest nie tylko przyjazna dla środowiska, ale także gwarantuje długotrwałość i niezawodność. Przy rozmiarze 9X9X2,5 cm jest właściwym rozwiązaniem na podróż czy dla zabawy w domu. Kolor drewna sprawia, że gra wygląda stylowo i ponadczasowo.

Personalizacja geżetu!

Najważniejsze jednak to, że możesz spersonalizować ten gadżet dla dzieci z logo swojej firmy! Oferujemy dwie metody do wyboru. Pierwszy to grawerowanie laserowe, gdzie wymiar pola do nadruku logo wynosi 80X15. Drugi to tampodruk, która również ma wymiar pola do nadruku logo 80X15.

  • Grawerowanie laserowe to technika, która zapewnia niezłomność i precyzję. Niewątpliwą zaletą jest możliwość precyzyjnego odwzorowania najbardziej skomplikowanych wzorów. Wadą może być dłuższy czas realizacji.
  • Tampodruk to starsza technika drukowania, charakteryzująca się szybkością oraz możliwością drukowania na nieregularnych powierzchniach. Minusem może być mniejsza trwałość wzoru niż w przypadku grawerowania.

Dlaczego nie wykorzystać tego gadżetu dla dzieci z logo firmy, który poprawia interakcję i sprawia, że Twoja marka zostanie zauważona! Zapewniamy, że jest to jeden z najlepszych gadżetów biznesowych i stanowi doskonałe rozwiązanie dla gadżetów na nagrody dla dzieci. Czy jest coś fajniejszego od zdobywania nagród za dobrą zabawę?

Koniec z nudnymi gadżetami firmowymi!

Więc jeżeli szukasz śmieszne gadżety dla dzieci, które z pewnością zapadną im w pamięć, gra labiryntowa Zuky będzie idealnym wyborem. Więcej niż pewne jest, że nasi młodzi odbiorcy będą dążyć do unikania otworów w naszym labiryncie tak samo, jak Twoja firma dąży do osiągnięcia sukcesu. Czyż to nie urocze porównanie?

Kolor:Drewna
Materiał:Wood
Rozmiar:9X9X2,5CM
Dostępno na magazynie19752szt.
Data aktualizacji17:22 - 22.05.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02925MDC
Sosnowa gra labiryntowa Zuky
Sosnowa gra labiryntowa Zuky
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR