Tangram, mix
Tangram, mix
Tangram, mix
Tangram, mix
Tangram, mix
Tangram, mix
Artykuł: BGPL03044GD

Tangram, mix

Zamierzamy przekształcić reklamę w zabawę z naszym drewnianym puzzle Tangram Mix. Doskonały gadżet firmowy z nadrukiem logo. Idealny dla dzieci i dorosłych!

4 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 4 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
06:02 - 25.01.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Termotransfer, DTF
Wycenić
Termotransfer polega na wrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego obrazu. Za zwyczaj ten obraz jest wycinany z folii na ploterze
[więcej na temat znakowania metodą - Termotransfer]
DTF (Direct to Film) to nowoczesna technologia wykonywania nadruków termotransferowych w pełnej gamie kolorów, która gwarantuje wysoką jakość i trwałość nadruku.
[więcej na temat znakowania metodą - DTF]

Gadżety dla dzieci i zabawki reklamowe: Prezentujemy Tangram Mix!

Z dumą prezentujemy nasz nowy produkt - Tangram Mix. To nie jest zwykła gra. To jest edukacyjny artykuł reklamowy, który inspiruje, uczy i sprawia radość. Puzzle firmowe, które przykuwają uwagę, niezależnie od wieku.

Poznaj nasze puzzle firmowe: Tangram Mix

Gra logiczna Tangram wykonana jest z drewna. To jest gadżet dla dzieci, który wyróżnia się na tle innych produktów. Łączy w sobie elegancję, prostotę i wyrafinowanie. Co więcej, nasze puzzle Tangram są pakowane w praktycznym woreczku płóciennym o wymiarach 150 x 150 mm. Idealne na każdą okazję reklamową!

Tangram Mix materiały i kolory

  • Materiał: Drewno
  • Kolor: Mix
  • Rozmiar: 115.0x115.0x15.0

Logo z nadrukiem? Oczywiście!

Zapewne zastanawiasz się, jak wkomponować firmowe logo w nasze produkty. Mamy dwie opcje nadruku, które uwzględniają gadżety z logo firmy.

1) Termotransfer

Za pomocą techniki termotransferu możemy umieścić twoje logo na polu o wymiarach 92x86. Posiada wiele zalet. Zaletą termotransferu jest przede wszystkim jego trwałość i odporność na uszkodzenia. Wyróżnia go również doskonała reprodukcja kolorów. Minusem jest to, że nie jest idealny do bardzo małych detalów.

2) DTF

Metoda DTF zapewnia wyższą jakość nadruku. To wybór dla firm, które chcą zadrukować swój logo na polu o wymiarach 102x86. Ta technologia pozwala na precyzyjne i ostre nadruki. Minusem może być wyższy koszt niż w przypadku termotransferu.

Zaskocz swoje Gadżety reklamowe: Tangram Mix!

Masz pytanie? Dlaczego gadżety firmowe? Dlaczego właśnie gry i zabawki reklamowe? Otóż, to jest jedna z najskuteczniejszych form reklamy! Czy możesz sobie wyobrazić lepszy sposób na promocję swojej firmy niż przez gadżety, które są jednocześnie zabawką i edukacyjnym narzędziem? Wybierz nasze puzzle firmowe Tangram Mix, a z pewnością nie pożałujesz!

Kolor:Mix
Materiał:Drewno
Rozmiar:115.0x115.0x15.0
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji06:02 - 25.01.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03044GD
Tangram, mix
Tangram, mix
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR