Gra drewniana Tic tac toe
Gra drewniana Tic tac toe
Gra drewniana Tic tac toe
Artykuł: BGPL02930MDC

Gra drewniana Tic tac toe

Zadbaj o rozrywkę i rozwój swojego dziecka! Gadżet - Gra Drewniana Tic Tac Toe. Naturalne materiały, idealny rozmiar, dowolny nadruk logo! Zabawka i reklama w jednym!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
53281szt.
Mamy na stanie
05:22 - 18.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Szukasz idealnego gadżetu dla dzieci? Poznaj Gra Drewniana Tic Tac Toe!

Jaki jest najlepszy sposób na łączenie zabawy i edukacji? Oczywiście, jest to odpowiednio dobrane gadżety dla dzieci. Gra drewniana Tic Tac Toe to śmieszne gadżety dla dzieci, które nie tylko zapewniają świetną rozrywkę, ale także rozwijają umiejętności logicznego myślenia.

Dlaczego Gra Drewniana Tic Tac Toe?

Podstawą tej gry jest jej prostota i uniwersalność. Niezależnie od wieku, każde dziecko z łatwością zrozumie zasady tej gry. Istota gry polega na zakreśleniu trzech identycznych symboli w linii prostej - kółka lub krzyżyka. Prosta, prawda? Ale co to jest, kiedy simple is the best!

Ale co czyni ten gadżet wyjątkowym?

  • Materiał: Gra wykonana jest z drewna. Jest to materiał naturalny, sprawdzony i przyjazny dla dzieci.
  • Wygląd: Eleganckie drewniane wykończenie nadaje tej grze klasyczny, ponadczasowy design.
  • Rozmiar: 7X7X2.5CM – idealny do rączek naszych milusińskich.

Co więcej? Możemy dodać wartości dodanej do tej gry. Jak to? Przez umieszczenie logotypu!

Gadżety dla dzieci z logiem

Nie tylko dorosłym, ale i dzieciom podobają się gadżety z logo firmy. Możemy nadrukować logo na drewnianej grze Tic Tac Toe za pomocą dwóch technik: grawerowania laserowego lub tampodruku.

Grawerowanie laserowe

Zalety grawerowania laserowego: to technika trwała i precyzyjna. Grawerunek jest nieusuwalny, nie blaknie i nie ściera się. To dodaje dużo profesjonalizmu do Twojego gadżetu!

Wady grawerowania laserowego: nie oferuje ona wielu kolorów. Jest to jednak rekompensowane przez elegancki i profesjonalny wygląd.

Kiedy mowa o tampodruku, nadruk wykonuje się za pomocą gumowego tamponu, który nakłada farbę na gadżet. Ale pamiętaj! Zawsze podchodzimy do tego z humorem! Czy to jest jak tatuaż dla Twojego gadżetu?

Tampodruk

Zalety tampodruku: ta technika pozwala na drukowanie wielokolorowych obrazów z dużą precyzją. Możliwość drukowania w pełnym kolorze sprawia, że logo wygląda atrakcyjnie i wyróżnia się.

Wady tampodruku: kolory mogą się z czasem ścierać. Ale nie martw się! Jako hurtownia gadżetów dla dzieci stosujemy tylko najlepsze farby, które są odporne na ścieranie!

Zainteresowany? Może chcesz wiedzieć więcej? Czy możemy dodać Twoje logo do naszych zabawek gadżetów dla dzieci? Czy chcesz zobaczyć, jak to wygląda w praktyce? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy tutaj, aby pomóc!

Kolor:Drewna
Materiał:Wood
Rozmiar:7X7X2.5CM
Dostępno na magazynie53281szt.
Data aktualizacji05:22 - 18.04.2024
Następna dostawa10000szt.
Dostawa zaplanowana na:09-05-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02930MDC
Gra drewniana Tic tac toe
Gra drewniana Tic tac toe
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR