Brelok pod grawer logo z kolorową tasiemką, zielony
Brelok pod grawer logo z kolorową tasiemką, zielony
Artykuł: BGPL03362AP

Brelok pod grawer logo z kolorową tasiemką, zielony

Elegancki i wytrzymały Brelok z grawerem logo na tasiemce w wyborze kolorów. Doskonały gadżet promujący Twoją markę. Sprawdź!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
2618szt.
Mamy na stanie
17:58 - 22.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Rozważasz Breloki Hotelowe? Oto Nasz Brelok z Grawerem Logo i Kolorową Tasiemką!

Znasz to uczucie, kiedy błąkasz się po hotelu nie mogąc odnaleźć swojego klucza? Czy nie byłoby wspaniale, gdybyś miał brelok do kluczy hotelowych o wyjątkowym designie, który pomagałby Ci w tej sytuacji? Cóż, mam dla Ciebie dobre wiadomości! Prezentujemy Ci Brelok z grawerem logo i kolorową tasiemką - idealny wybór dla każdego, kto szuka praktycznych i stylowych gadżetów hotelowych.

Dlaczego Nasz Brelok z Grawerem Logo to Swietny Wybór?

Na początek, powiedzmy coś o materiale z jakiego został wykonany. Ten brelok jest idealnym połączeniem metalu i poliestru, tworząc nie tylko stylowy, ale także wytrzymały produkt. Rozmiar breloka to 2,8 x 6,5 x 0,6 cm, co czyni go idealnym do przechowywania w kieszeni czy torebce.

Poza tym, dostępność wielu kolorów tasiemek pozwala na dopasowanie tego breloka do prawie każdej kolorystyki firmowej. Czy chcesz żeby pasował do Twojego zielonego garnituru? A może do Twojej czarnej torebki? Nie ma problemu!

Logo Twojej Firmy na Breloku? Proszę Bardzo!

Nasze breloki do kluczy hotelowych umożliwiają grawerowanie logotypu firmy. To znakomita okazja do promowania swojej marki w elegancki i dyskretny sposób. Wyobraź sobie, że Twoja firma jest codziennym przypomnieniem dla Twojego klienta, za każdym razem kiedy szuka kluczy!

Techniki Druku Logotypu

Wykorzystujemy technikę grawerowania, która zapewnia trwałość i elegancję. Pomimo iż nie pozwala na kolorowe nadruki, klasyczna biel i czerń grawerowania nadają naszym brelokom profesjonalnego wyglądu. Grawerowanie logo firmowego jest niezawodną techniką zdobienia, jego główną zaletą jest odporność na ścieranie, dlatego nadaje się do przedmiotów często używanych, jak klucze.

Parametry Produktu:

  • Materiał: Metal, Poliester
  • Kolor: Zielony
  • Rozmiar: 2, 8 x 6, 5 x 0, 6 cm
  • Dostępne kolory tasiemek: Biały, Czarny, Granatowy, Czerwony, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, Różowy

Więc jeżeli szukasz idealnego breloka hotelowego z możliwością wygrawerowania logo Twojej firmy, nasz Brelok z grawerem logo z kolorową tasiemką jest dla Ciebie idealny! Przyjemny dla oka, funkcjonalny i indywidualny – to wszystko czego potrzebujesz, prawda? A może jeszcze pytanie: Jaki kolor tasiemki wybierzesz?

Kolor:Zielony
Materiał:Metal, poliester
Rozmiar:2,8 x 6,5 x 0,6 cm
Dostępno na magazynie2618szt.
Data aktualizacji17:58 - 22.04.2024
Następna dostawa5000szt.
Dostawa zaplanowana na:30-05-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03362AP
Brelok pod grawer logo z kolorową tasiemką, zielony
Brelok pod grawer logo z kolorową tasiemką, zielony
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR