Granatowy Brelok z Żetonem do wózka
Granatowy Brelok z Żetonem do wózka
Granatowy Brelok z Żetonem do wózka
Granatowy Brelok z Żetonem do wózka
Granatowy Brelok z Żetonem do wózka
Granatowy Brelok z Żetonem do wózka
Artykuł: BGPL03329AP

Granatowy Brelok z Żetonem do wózka

Nie daj się zaskoczyć brakiem monety na wózek! Elegancki, granatowy brelok z żetonem do wózka z Twoim logo to niezbędnik na zakupy. Zamów teraz!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
17:58 - 22.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Twój idealny partner do zakupów - Brelok z żetonem do wózków sklepowych!

Wyobrażasz sobie sytuację, gdy nagłe zakupy stają się niemożliwe, bo zabrakło Ci monety na wózek? Twoje problemy należą do przeszłości! Tu właśnie pojawia się nasz bohater - brelok z żetonem do wózka! To niezwykłe urządzenie pełni dwie funkcje, jest praktycznym narzędziem jak i eleganckim gadżetem firmowym. A co gdybyśmy dodali do tego Twoje logo firmy? Gwarantujemy Ci, że Twoje logo na tym niezwykle praktycznym gadżecie zasługuje na miano "otwieracza do wózków sklepowych". Czyż to nie brzmi atrakcyjnie?

Magiczne właściwości breloka z żetonem

Każdy brelok wykonywany jest z metalu, gwarantując jego długotrwałość. Polerowany na wysoki połysk kolor granatowy doda szyku i klasy Twojemu kluczom. Identyczne wymiary co standardowa złotówka ( Ø2, 3 x 6 cm) sprawiają, że żeton idealnie pasuje do każdego typu wózka sklepowego.

  • Materiał: Metal
  • Kolor: Granatowy
  • Rozmiar: Ø2, 3 x 6 cm

Unikalność Twojego logo

Brelok z żetonem jest idealnym nośnikiem Twojego logo. Czy to drogą grawerowania laserowego, czy tampodruku - wybór należy do Ciebie! Oba te procesy nadruku oferują sprytne zalety. Jesteś gotowy na ekscytujące odkrycie świata metod drukowania logo?

Wybór metody druku logo

Pierwszą z metod jest grawerowanie laserowe. Ta wysokiej jakości technika nadruku gwarantuje precyzyjne i wyraziste odtworzenie Twojego logo. Ale czy wiesz, co go wyróżnia? Grawerowanie laserowe zapewnia trwały nadruk, który nie zetrze się ani nie zblednie z upływem czasu. Szlachetne wykończenie i estetyczny połysk to niewątpliwe atuty tej metody.

Drugim equally atrakcyjnym rozwiązaniem jest tampodruk. Ta metoda charakteryzuje się krótkim czasem realizacji i możliwością nadruku na nieregularnych powierzchniach. I chyba jest tajna korzyść, co to znaczy? Tampodruk jest idealny do nadruku wielokolorowych prac. Nasycenie kolorów i ich trwałość z pewnością Cię zaskoczą.

  • Opcje nadruku logo:
  • 1) Grawerowanie laserowe, wymiar pola do nadruku logo 15x10
  • 2) Tampodruk, wymiar pola do nadruku logo 15x10

Czyż nie jest to idealny gadżet, który spełni podwójną funkcję - ułatwi Ci życie i wzmocni identyfikację wizualną Twojej firmy? Zobacz, co się stanie, gdy podzielisz się tym skarbem z innymi. Czy nie chciałbyś być właścicielem takiego skarbu?

Zamów już teraz swój brelok z żetonem i daj nam uczynić Twoje logo legendarnym!

Kolor:Granatowy
Materiał:Metal
Rozmiar:Ø2,3 x 6 cm
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji17:58 - 22.05.2024
Następna dostawa5000szt.
Dostawa zaplanowana na:11-08-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03329AP
Granatowy Brelok z Żetonem do wózka
Granatowy Brelok z Żetonem do wózka
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR