Kubek Manhattan 330 ml, biały
Artykuł: BGPL01512MX

Kubek Manhattan 330 ml, biały

Kubki ceramiczne Manhattan 330 ml biały - idealne jako gadżety reklamowe i firmowe z nadrukiem logo. Wybierz najlepsze artykuły reklamowe dla swojej firmy. Sprawdź nasze oferty na gadżety biznesowe.

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
12168szt.
Mamy na stanie
17:14 - 14.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Kalkomania, Nadruk bezpośredni na ceramice, Piaskowanie
Wycenić
Istnieje wiele metod zdobienia ceramiki, ale jedną z najpopularniejszych jest obecnie kalkomania. Metoda ta pozwala na wykonywanie pięknych, a przy tym powtarzalnych wzorów
[więcej na temat znakowania metodą - Kalkomania]
Jeden z rodzai nadruku na kubkach ceramicznych. Odmianą tą techniki jest brak jakiegokolwiek nośnika w postaci kalki. Co pozwala zredukować koszt nadruku.
[więcej na temat znakowania metodą - Nadruk bezpośredni na ceramice]
Piaskowanie
[więcej na temat znakowania metodą - Piaskowanie ]

Witaj w naszej ofercie kubków ceramicznych. Nasze produkty to idealne rozwiązanie dla specjalistów branży reklamowej. Kubki ceramiczne Manhattan to doskonały gadżet reklamowy, który świetnie sprawdzi się w roli prezentu firmowego, artykułu reklamowego czy też jako gadżet z logo firmy.

Nasze kubki cechują się nie tylko eleganckim designem, ale również funkcjonalnością. Wersja o pojemności 330 ml zapewnia wystarczającą ilość miejsca na ulubioną kawę czy herbatę. Szybko staną się one nieodłącznym elementem codziennej rutyny i będą przypominać o marce i jej wartościach każdego dnia.

Nasz porcelanowy kubek reklamowy jest dostępny w kolorze białym, co dodatkowo podkreśla jego elegancki wygląd. Do dyspozycji mamy trzy opcje personalizacji - kalkomania, nadruk bezpośredni na ceramice oraz piaskowanie. Wszystkie te metody gwarantują trwały i precyzyjny nadruk logo, który będzie widoczny na kubku przez długi czas. Wymiary pola do nadruku logo to odpowiednio 45x30 oraz 55x25.

Nie zwlekaj i wybierz kubki ceramiczne jako swoje następne gadżety reklamowe czy gadżety firmowe.

Kolor:Biały
Pojemność:330ml
Wysokość:99mm
Średnica:86mm
Waga:330gr
Dostępno na magazynie12168szt.
Data aktualizacji17:14 - 14.06.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL01512MX
Kubek Manhattan 330 ml, biały
Kubek Manhattan 330 ml, biały
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR