Kubek z recyklingu z PP 300 ml Tridus
Kubek z recyklingu z PP 300 ml Tridus
Kubek z recyklingu z PP 300 ml Tridus
Kubek z recyklingu z PP 300 ml Tridus
Kubek z recyklingu z PP 300 ml Tridus
Kubek z recyklingu z PP 300 ml Tridus
Artykuł: BGPL01791MDC

Kubek z recyklingu z PP 300 ml Tridus

Szukasz oryginalnych gadżetów firmowych? Polecamy nasz ekologiczny kubek z recyklingu z PP o pojemności 300 ml. Nadrukujemy na nim Twoje logo w technologii tampodruku lub sitodruku. Zobacz naszą ofertę i wyróżnij się wśród konkurencji!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
5435szt.
Mamy na stanie
13:22 - 13.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Tampodruk, Sitodruk
Wycenić
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]

Chcesz wyróżnić się na rynku i zaskoczyć klientów? Wybierz nasz kubek wielorazowego użytku z recyklingu z PP Tridus! Ten niebanalny gadżet reklamowy na pewno przyciągnie uwagę Twojej grupy docelowej i zrobi wrażenie na konkurencji.

Dwuścienny kubek z pokrywką ze słomką do picia, wykonany z czarnego polipropylenu PP pochodzącego z recyklingu, to doskonały wybór dla tych, którzy dbają o środowisko. Dzięki temu, że kubek jest wielorazowego użytku, unikniesz generowania zbędnych odpadów i zrobisz coś dobrego dla planety. Pojemność kubka wynosi 300 ml, co sprawia, że jest on poręczny i idealny do użytku w biurze, samochodzie czy podczas wycieczek.

Co więcej, nasz kubek z logo to także skuteczne narzędzie marketingowe. Na powierzchni kubka możemy umieścić Twoje logo lub napis w technologii tampodruku lub sitodruku. Możliwe wymiary pola do nadruku to 40x30 lub 220x50. W ten sposób kubek z logo stanie się doskonałym nośnikiem Twojego przekazu reklamowego.

Nie czekaj, postaw na nasze kubki z recyklingu zamów nasz kubek Tridus już dziś i zaskocz swoich klientów! Oferujemy również inne artykuły reklamowe. Sprawdź naszą pełną ofertę i wybierz coś dla siebie!

Kolor:Czarny
Materiał:Polypropylene PP
Rozmiar:Ø9X12CM
Dostępno na magazynie5435szt.
Data aktualizacji13:22 - 13.06.2024
Następna dostawa15000szt.
Dostawa zaplanowana na:15-07-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL01791MDC
Kubek z recyklingu z PP 300 ml Tridus
Kubek z recyklingu z PP 300 ml Tridus
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR