Maseczki ochronne z nadrukiem, wielorazowe, kominy, osłony na twarz, maski

Otaczająca nas rzeczywistość zmieniła się diametralnie, dlatego warto się do niej dostosować. Podczas gdy jeszcze rok czy dwa lata temu pożądanymi gadżetami firmowymi były długopisy lub inne przydatne drobiazgi - obecnie na pierwszy plan wychodzą maseczki z nadrukiem.

Dla klientów i pracowników

Maseczka z własnym nadrukiem może stanowić idealny pomysł na podarunek dla pracowników, ale również klientów czy kontrahentów. W czasach, gdy wszyscy mają obowiązek okrywania ust oraz nosa, tego typu gadżet jest nie tylko praktyczny, ale również pomysłowy.

Maseczka z logo firmy z pewnością spotka się z ciepłym przyjęciem: w końcu przy konieczności dbania o ich higienę, nawet jeśli ktoś już miał maskę - warto mieć ich kilka w zapasie na czas prania.

Maski na twarz z nadrukiem mogą być dołączone do prezentu rocznicowego dla pracownika lub stanowić miły upominek dla klienta kończącego transakcję.

Bez względu na to komu i w jakich okolicznościach zdecydujesz się wręczyć tego typu gadżet - na pewno spotkasz się z ciepłym przyjęciem.

Maseczki ochronne z nadrukiem - nie tylko bezpieczeństwo

Oczywiście podstawowym aspektem, jaki zapewniają maseczki ochronne wielorazowe, jest ochrona ludzkiego życia. Nie można jednak zapominać, że znajdujący się na niej nadruk w dużej mierze wpływa korzystnie na poprawę wizerunku firmy. Jako że maseczka z logo musi się znajdować na twarzy przez cały czas - osoba, która ją nosi, mimochodem pokazuje logo innym.

Dzięki temu, wielorazowe maseczki firmowe pomagają tworzyć pozytywną opinię na temat przedsiębiorstwa, ale również świadomość marki. Istnieje znaczna szansa, ze ktoś, kto widział osobę w maseczce z logo Twojej firmy - podświadomie je zapamięta i gdy będzie wybierał usługi, zdecyduje się na przedsiębiorstwo, które wyda mu się znane: Twoje.

Dwie korzyści w jednej

Maseczka z własnym nadrukiem spełnia znacznie więcej funkcji niż jedną. Stanowi miły gest w stronę obdarowanej osoby - i tym samym sprawia, że jej opinia o przedsiębiorstwie poprawia się.

Na przykład, w przypadku klienta - nawet jeśli w trakcie dokonywania transakcji dojdzie do jakiegokolwiek nieporozumienia - otrzymując taki upominek jak maseczka sublimacyjna (i prawidłowo wykonana usługa lub wysokiej jakości towar), z pewnością zapamięta firmę pozytywnie.

Maska na twarz z nadrukiem wręczona pracownikowi daje mu poczucie, że jego pracodawca dba o jego zdrowie. To z kolei wpływa pozytywnie na jego chęć do pracy. Nawet tak drobne podarunki, jak maseczka z nadrukiem mogą poprawić ogólne wyniki firmy!

Sprezentowanie wielorazowe maski z nadrukiem stanowi przyjemny, a jednocześnie dopasowany do obecnych czasów gest. Dzięki niej, odbiór drugiej ze stron (bez względu na to, czy łączy Was stosunek pracy, czy relacja klient-usługodawca) poprawi się. Taki drobiazg jak maska z nadrukiem może pomóc w zdobyciu nowych klientów oraz utrzymaniu obecnych.

Dlatego też nie czekaj i zamów maseczki z logo dla swoich pracowników i klientów. Zyskasz bardzo wiele niedużym kosztem, a przy tym zadbasz o zdrowie osób w Twoim otoczeniu!

PFR