Filcowa torba na zakupy RPET Taslo
Filcowa torba na zakupy RPET Taslo
Filcowa torba na zakupy RPET Taslo
Filcowa torba na zakupy RPET Taslo
Artykuł: BGPL02403MDC

Filcowa torba na zakupy RPET Taslo

Filcowa torba RPET Taslo to stylowy prezent dla klientów i partnerów! Wybierz sitodruk czy transfer cyfrowy na swój logo. Torba ekologiczna, praktyczna i wyjątkowa.

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
4554szt.
Mamy na stanie
17:22 - 22.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Sitodruk, Transfer cyfrowy
Wycenić
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]
Transfer cyfrowy to popularna technika druku logo na prezentach korporacyjnych, gwarantująca fotograficzną jakość, precyzję i jasne kolory na różnych materiałach.
[więcej na temat znakowania metodą - Transfer cyfrowy]

Filcowa torba na zakupy RPET Taslo - idealna na prezent!

A niech to! Coś wspaniałego! Filcowa torba na zakupy RPET Taslo to wyjątkowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zrobić miłe wrażenie na klientach czy partnerach biznesowych i promować swoją firmę w oryginalny sposób. Te torby filcowe są nie tylko ekologiczne, ale także praktyczne i stylowe. Zastanawiasz się, dlaczego warto się nimi zainteresować? Już Cię o tym przekonuję!

Najlepsza jakość, wybierz prawdziwą polską wartość!

Te wspaniałe torby filcowe na zakupy wykonane są z najlepszych materiałów, które gwarantują trwałość, wytrzymałość i elegancję. Głównym materiałem jest oczywiście filc - ciepły, miły w dotyku i do tego bardzo wytrzymały. Co więcej, są dostępne w różnych kolorach, więc z pewnością znajdziesz odpowiedni kolorystycznie dla swojej firmy!

Wymiary tego cacka to 40x15x42 cm - idealny rozmiar na codzienne zakupy czy dla toteżków na prezent. A teraz zajmijmy się jednym z najważniejszych czynników - opcjami nadruku z logo!

Nadruk logo na filcowej torbie - podkreśl swoją firmę!

Jeśli chodzi o drukowanie Twojego logo na torbach filcowych na zamówienie, są dwie metody, z których możesz wybrać:

  • Sitodruk - ta technika polega na przesiewaniu farby przez specjalną siatkę na torbę. Ma wiele zalet, takich jak trwałość i wyrazistość druku. Najszersze pole do nadruku logo: 300x300 mm. To sprawia, że Twoje logo będzie dobrze widoczne i estetycznie prezentowane na torbie! Święta rzecz!
  • Transfer cyfrowy - metoda druku opiera się na nanoszeniu obrazu na torbę filcową przy użyciu specjalnego papieru transferowego. Daje to bardziej precyzyjne rezultaty i pozwala na drukowanie ulotnych detali i gradientów kolorów. Ale pamiętaj, że wymiar pola do nadruku logo jest nieco mniejszy - 260x300 mm. Czy to jednak zły wybór? Nic z tych rzeczy! Z transferem cyfrowym Twoje logo będzie prezentować się równie czadersko jak w przypadku sitodruku!

Właściwości filcowej torby RPET Taslo:

  • Primary material: Fleece
  • Primary color: Szary
  • Product size: 40X15X42 CM
  • Logo printing options: Sitodruk (300x300 mm), Transfer cyfrowy (260x300 mm)

No i co? Ciągle się zastanawiasz? Myślę, że już teraz wiesz, że filcowa torba na zakupy RPET Taslo to rewelacyjny gadżet reklamowy dla Twojej firmy. Daj się ponieść emocjom i postaw na oryginalność. W końcu nie ma to jak kolokwialny urok filcowych torebek z logo, idealnych na prezenty czy zakupy!

Kolor:Szary
Materiał:Fleece
Rozmiar:40X15X42 CM
Dostępno na magazynie4554szt.
Data aktualizacji17:22 - 22.05.2024
Następna dostawa10000szt.
Dostawa zaplanowana na:07-07-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02403MDC
Filcowa torba na zakupy RPET Taslo
Filcowa torba na zakupy RPET Taslo
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR