Torba na zakupy z filcu RPET Duo indico
Torba na zakupy z filcu RPET Duo indico
Torba na zakupy z filcu RPET Duo indico
Torba na zakupy z filcu RPET Duo indico
Torba na zakupy z filcu RPET Duo indico
Artykuł: BGPL02411MDC

Torba na zakupy z filcu RPET Duo indico

Zamów unikatowe torby filcowe dla firm z nadrukiem logo! Świetne do zakupów czy upominków. Wysoka jakość, ekologiczne materiały, atrakcyjne wzory!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
7178szt.
Mamy na stanie
05:22 - 23.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Sitodruk, Transfer cyfrowy
Wycenić
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]
Transfer cyfrowy to popularna technika druku logo na prezentach korporacyjnych, gwarantująca fotograficzną jakość, precyzję i jasne kolory na różnych materiałach.
[więcej na temat znakowania metodą - Transfer cyfrowy]

Zaprojektuj wyjątkowe torby filcowe na prezent lub na zakupy!

Zastanawiasz się, jak uniknąć nudnych prezentów firmowych czy powtarzalnych materiałów promocyjnych? Wybierz torby filcowe! Te uniwersalne, stylowe i praktyczne torby będą idealnym dodatkiem do każdego stroju, zarówno podczas wyjątkowych okazji, jak i na codzienne zakupy. Widząc torbę,filcową torbę prezentową odnasz firma ma szansę stać na pierwszym miejscu w wyszukiwarce Google!

Wybór torby to jak wybór prezentu na gwiazdkę - musi być trafiony!

Niech torby filcowe na zamówienie staną się ulubionym gadżetem reklamowym Twojej firmy! Dlaczego warto postawić na takie rozwiązanie? W końcu - jak mówią - każdy ma coś swojego w torbie. Skoro tak, dlaczego nie zainwestować w gadżet, który będzie jednocześnie przyjazny dla środowiska oraz dla wygody klientów firmy?

  • Primary material: Fleece
  • Primary color: Ciemno szary
  • Product size: 55X15X39CM

Chociaż różnych gadżetów firmowych na rynku nie brakuje, warto zdecydować się na sprawdzonego producenta torb z filcu! Nasze torby są praktyczne, a jednocześnie unikatowe dzięki szerokiemu wyborowi wzorów, kolorów i możliwości nadruków. Nadrukujemy twoje logo na torbach filcowych, dzięki temu każdy będzie wiedział, z jakiej firmy pochodzi torba!

Nadruk logo na torbach filcowych - sposób, aby wziąć sprawy w swoje ręce!

Logo Twojej firmy na każdej torbie filcowej to doskonała opcja promocji! Jesteśmy w stanie zaoferować różne techniki nadruków:

  • Sitodruk (Wymiar pola do nadruku logo 300X180): Sitodruk to jedna z najstarszych technik drukarskich, która polega na przenoszeniu farby przez sita. Jest bardzo istotna dla środowiska, gdyż nie zawiera rozpuszczalników. Jednakże, jej głównym atutem jest wydajność kosztowa oraz trwałość nadruku. Idealny dla dużych zamówień z jednokolorowym nadrukiem.
  • Transfer cyfrowy (Wymiar pola do nadruku logo 300X180): Transfer cyfrowy to nowoczesna technika drukowania, która pozwala na wykonywanie nadruków w wysokiej jakości, nawet na ciemnych i nierównych powierzchniach jak filc. Najważniejszą zaletą tej techniki jest to, że pozwala na umieszczenie na torbie dowolnego, szczegółowego wzoru czy kolorystyki. Wadą może być wyższy koszt przy niższych ilościach zamówień.

Kiedyś wieszak, teraz filc... Jak widać, kreatywność nie zna granic!

Sprawdź nasze produkty, które są przyjazne dla środowiska - oparte na materiałach naturalnych, takich jak filc. Wybierz torby filcowe dla indywidualisty, który lubi podążać za trendami, a jednocześnie nie przepada za rzucającymi się w oczy gadżetami! Jedno jest pewne - nasze torby filcowe nie pozwolą się zatracić w tłumie identycznych toreb, a Twoje logo będzie doskonale widoczne!

Kolor:Ciemno szary
Materiał:Fleece
Rozmiar:55X15X39CM
Dostępno na magazynie7178szt.
Data aktualizacji05:22 - 23.04.2024
Następna dostawa5000szt.
Dostawa zaplanowana na:16-05-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02411MDC
Torba na zakupy z filcu RPET Duo indico
Torba na zakupy z filcu RPET Duo indico
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR