Torba Non Woven z szerokim dnem
Torba Non Woven z szerokim dnem
Artykuł: BGPL02327CM

Torba Non Woven z szerokim dnem

Zadbaj o wizerunek firmy z torbą non woven! Wytrzymały poliester, elegancki kolor, idealny rozmiar i opcje druku. Zamów już dziś i bądź na szczycie!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
5843szt.
Mamy na stanie
05:42 - 18.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
19153szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Sitodruk, Termotransfer
Wycenić
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]
Termotransfer polega na wrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego obrazu. Za zwyczaj ten obraz jest wycinany z folii na ploterze
[więcej na temat znakowania metodą - Termotransfer]

Torba non woven - niezastąpiony gadżet reklamowy dla Twojej firmy!

Czy szukasz doskonałego gadżetu reklamowego lub gadżetu firmowego, który sprawdzi się w każdej sytuacji, jednocześnie będąc przyjaznym dla środowiska? Pozwól, że Ci przedstawię torbę non woven, która zmieni Twój sposób postrzegania reklam i gadżetów promocyjnych!

Dlaczego warto wybrać torbę non woven?

  • Materiał: Torba non woven wykonana jest z Poliestru, dzięki czemu masz pewność trwałości oraz wytrzymałości toreb!
  • Kolor: Dostępna jest w eleganckim kolorze Beżowym, co sprawia, że możesz idealnie dostosować ją do firmowego stylu i potrzeb!
  • Rozmiar: Torba non woven posiada wymiary idealne na codzienne zakupy lub wszelakie wyjścia! Wymiary to 25 x 11 x 36 cm.

Masz już torebkę? Teraz dodaj logo Twojej firmy!

Jest to przecież torba reklamowa, więc teraz pora na nadruk z logo i sloganem firmy! Logo możemy wykonać dwoma technikami druku, czyli:

Sitodruk (S1)

Zalety: Sitodruk jest doskonałym wyborem dla dużych i małych firm ze względu na swoje korzystne ceny niższe koszty, szczególnie przy większych zamówieniach. Ponadto, metoda ta zapewnia wysoką jakość oraz ostrość druku, trwałe modele.

Wady: Jeśli masz skomplikowany wzór ze składowymi farbami na fabryce jest konieczne więcej czasu na przygotowanie matryc, co może wpłynąć na koszt produkcji. Ograniczasz się jednak do określonej liczby kolorów w jednym projekcie.

Termotransfer (TT2)

Zalety: Technologia termotransferu pozwala na przeniesienie pełnej gamy kolorów na tkaninę, co daje wiele możliwości. Idealne dla małych nakładów oraz zamówień próbnych, gdyż teknologia jest elastyczna oraz dostosowuje do Twoich potrzeb.

Wady: Są to wyższe koszty w przypadku większej liczby sfabrykować, a także mniejsza trwałość druku w stosunku do sitodruku.

Zadbaj o swoją firmę z torbami non woven!

Teraz, gdy znasz różne aspekty i korzyści, które niosą ze sobą torby non woven z nadrukiem, czas, aby zadbać o wizerunek Twojej firmy jak profesjonalista! Zadbaj o swoje reklamy i kampanie marketingowe z pomocą tych cudownych torb i ciesz się sukcesem!

Czego jeszcze czekasz? Zamów torby non woven już dzisiaj!

Kolor:Beżowy
Materiał:Poliester
Rozmiar:25 x 11 x 36 cm
Dostępno na magazynie5843szt.
Data aktualizacji05:42 - 18.04.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni19153szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02327CM
Torba Non Woven z szerokim dnem
Torba Non Woven z szerokim dnem
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR