Gra domino
Gra domino
Gra domino
Artykuł: BGPL02978AP

Gra domino

Zaangażuj klientów i pracowników unikalną grą domino z bambusa! Personalizuj gadżet laserowym grawerowaniem lub wyrazistym nadrukiem UV. Idealne na promocje i imprezy firmowe!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
4szt.
Mamy na stanie
17:58 - 22.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
500szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Nadruk UV
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Obraz tworzony jest bezpośrednio w maszynie cyfrowej. Końcowy efekt jest brdzo zbliżony do wydruku np. na papierze. Nadruk cyfrowy to znakowanie niezwykle trwałe, odporne na zarysowania czy też działanie promieni UV.
[więcej na temat znakowania metodą - Nadruk UV]

Znakomite gadżety dla dzieci, to właśnie Gra domino!

Puzzle firmowe i gry reklamowe nigdy nie były tak atrakcyjne! Baw się dobrą zabawą z naszymi gadżetami plażowymi. Ale poczekaj, to jeszcze nie koniec. Wyobraź sobie, co by było, gdybyśmy mogli zamienić te zabawki reklamowe w idealne gadżety firmowe dla Twojej firmy. Brzmi niesamowicie? To właśnie robimy z Gra domino!

Opis produktu

Gra domino nie jest tylko zwykłym gadżetem dla dzieci, to faktycznie unikalny sposób promocji Twojej firmy. To jest gadżet, który łączy zabawę i promocję w jedno! Nasze domino przedstawiają klasyczną grę z bambusowym twistem. Dzięki temu Twój logo i marka mogą być wyeksponowane w zupełnie nowy sposób.

Cechy produktu

  • Materiał: Bambus
  • Kolor: Jasnobrązowy
  • Rozmiar: 19, 5 x 4, 2 x 12, 2 cm

Logo twojej firmy jak nigdy dotąd

Możliwości nadruku logo są nieograniczone. Co powiesz na grawerowanie laserowe? Zaletą tej techniki jest jej precyzyjność, dzięki czemu Twój logo będzie wyglądało profesjonalnie i elegancko. Wada? Potrzebuje więcej czasu na przygotowanie projektu do nadruku.

Z drugiej strony, jakie są przeciwwskazania dla nadruku UV? Ten rodzaj nadruku to szybka i efektywna metoda, która zapewnia trwałe i wyraziste kolory. Niemniej jednak, nie da się go stosować na wszystkich powierzchniach.

Klucz do sukcesu

Niewiele jest gadżetów reklamowych, które mogą pochwalić się takim stopniem personalizacji. W końcu, kto nie chciałby mieć swojego logo na gadżetach z logo firmy, które mogą być zarówno zabawkami, jak i praktycznym narzędziem reklamy?

Gra domino: Więcej niż tylko gadżety reklamowe z nadrukiem

Na koniec dnia, nie ma nic lepszego niż obdarowywanie swoich klientów i pracowników gadżetami firmowymi jak Gra domino, które nie tylko są atrakcyjne, ale też praktyczne. Czy wystarczająco Cię przekonaliśmy? Czy zastanawiasz się już, gdzie umieścić swoje logo? Tak czy inaczej, jesteśmy pewni, że Gra domino będzie hitem wśród twoich klientów i pracowników. Będą to najlepiej spędzone pieniądze na gadżety biznesowe!

Kolor:Jasnobrązowy
Materiał:Bambus
Rozmiar:19,5 x 4,2 x 12,2 cm
Dostępno na magazynie4szt.
Data aktualizacji17:58 - 22.04.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni500szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02978AP
Gra domino
Gra domino
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR