Gra domino
Artykuł: BGPL02967AP

Gra domino

Zabawka i gadżet w jednym! Klasyczna gra domino w drewnianym pudełku, która wyróżnia się Twoim logo. Idealne dla małych i dużych. Zwiększ swoją rozpoznawalność już dziś!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
12szt.
Mamy na stanie
17:58 - 22.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
12925szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Nadruk UV
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Obraz tworzony jest bezpośrednio w maszynie cyfrowej. Końcowy efekt jest brdzo zbliżony do wydruku np. na papierze. Nadruk cyfrowy to znakowanie niezwykle trwałe, odporne na zarysowania czy też działanie promieni UV.
[więcej na temat znakowania metodą - Nadruk UV]

Vały brakujący element w Twojej kampanii marketingowej: Śmieszne gadżety dla dzieci!

Kiedy chodzi o promowanie swojej firmy, nic nie przyciąga uwagi jak gadżety dla dzieci. A jakie mogą być lepsze niż klasyczna Gra domino w eleganckim, drewnianym pudełku?

Zalety gier domino jako gadżetów reklamowych

Gry domino to gadżety dla dzieci, które są zarazem świetnym narzędziem do promowania Twojego logo! Z jednej strony, to zabawka, która przyciąga uwagę maluchów oraz ich rodziców. Z drugiej strony, na drewnianym pudełku może znaleźć się Twój logo, które zapadnie w pamięć przyszłym klientom!

Dlaczego warto wybrać nasze gry domino?

W przeciwieństwie do innych hurtowni gadżetów dla dzieci, my gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów. Wszystkie nasze gry domino są wykonane z najlepszych materiałów.

  • Materiał: Drewno, plastik.
  • Kolor: Drewno.
  • Rozmiar: 14, 7 x 5 x 2, 8 cm.

Możliwości personalizacji

Nie tylko sklep z gadżetami dla dzieci oferuje porządne zabawki. O naszym produkcie decyduje możliwość personalizacji według Twojego logo i kolorów firmy. Dotyczy to zarówno grawerowania laserowego, tampodruku, jak i nadruku UV.

1) Grawerowanie laserowe nadaje logotypowi elegancki i profesjonalny wygląd. To jest aktualnie najbardziej trwała metoda znakowania. Więc pamięć o Twojej firmie będzie trwać tak długo, jak zabawka. Jednak wymaga to nieco większej inwestycji.

2) Tampodruk to metoda, która umożliwia druk na nieregularnych powierzchniach. Jest tańsza niż grawerowanie laserowe, ale nieco mniej trwała. Jest idealna, jeśli chcesz, aby Twój logotyp był pełen kolorów.

3) Nadruk UV to metoda, która zapewnia intensywne i trwałe kolory. W przeciwieństwie do tampodruku, nie jest ograniczona do prostych kształtów. Natomiast koszty mogą być wyższe.

Działaj teraz! Daj dzieciom radość i zwiększ swoją rozpoznawalność z naszymi gadżetami!

W sklep z gadżetami dla dzieci możesz liczyć na profesjonalne doradztwo i najwyższą jakość produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i skorzystania z możliwości, jakie dają gadżety dla dzieci!

Co więcej... Możemy zaoferować Ci indywidualne podejście do Twoich potrzeb — chyba godne bańki mydlane z logo, co nie? Tylko pomyśl, jak cudownie dzieci będą bawić się Twoim produktem, jednocześnie promując Twoją firmę!

Czyż to nie brzmi jak perfekcyjna inwestycja? Kto by się oparł urokowi domino? Własnie! Nikt!

Kolor:Drewno
Materiał:Drewno, plastik
Rozmiar:14,7 x 5 x 2,8 cm
Dostępno na magazynie12szt.
Data aktualizacji17:58 - 22.04.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni12925szt.
Następna dostawa10800szt.
Dostawa zaplanowana na:31-07-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02967AP
Gra domino
Gra domino
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR