Czarna butelka termiczna z termometrem
Czarna butelka termiczna z termometrem, Pole
Czarna butelka termiczna z termometrem, Pole
Czarna butelka termiczna z termometrem, Pole
Artykuł: BGPL01742MDC

Czarna butelka termiczna z termometrem, Pole

Zyskaj przewagę dzięki butelce termicznej z termometrem. Idealne rozwiązanie dla marketerów, z możliwością nadruku logo i wysoką jakością izolacji. Spraw, by Twoja strategia marketingowa była jeszcze bardziej skuteczna.

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
2298szt.
Mamy na stanie
17:22 - 13.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Nadruk UV, Sitodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Obraz tworzony jest bezpośrednio w maszynie cyfrowej. Końcowy efekt jest brdzo zbliżony do wydruku np. na papierze. Nadruk cyfrowy to znakowanie niezwykle trwałe, odporne na zarysowania czy też działanie promieni UV.
[więcej na temat znakowania metodą - Nadruk UV]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]

Butelka termiczna z termometrem to doskonały produkt, który łączy funkcjonalność i elegancki wygląd, co czyni go idealnym do wykorzystania w strategii marketingowej. Wykonana ze stali nierdzewnej o matowym kolorze srebrnym, butelka zachowuje temperaturę napojów przez długi czas dzięki podwójnym ściankom i komorze izolacyjnej próżni.

Wbudowany dotykowy termometr LED umożliwia łatwe monitorowanie temperatury napojów, a zintegrowany zaparzacz do herbaty umożliwia przygotowywanie ulubionych napojów na wyjazdach. Butelka posiada pojemność 450 ml i jest szczelna, co zapewnia wygodne i bezpieczne użytkowanie.

W zależności od potrzeb, logo można wydrukować metodami tampondruku, druku cyfrowego UV 360° lub grawerowania laserowego. Wymiary pola do nadruku logo wynoszą odpowiednio 25x65 mm, 206x190 mm i 25x65 mm.

Wybierz butelkę termiczną z termometrem jako swój następny gadżet promocyjny i wyróżnij się wśród konkurencji. Zaufaj naszemu doświadczeniu w produkcji gadżetów reklamowych.

Kolor:Czarny
Materiał:Stainless steel
Rozmiar:Ø6X23CM
Dostępno na magazynie2298szt.
Data aktualizacji17:22 - 13.04.2024
Następna dostawa3000szt.
Dostawa zaplanowana na:09-05-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL01742MDC
Czarna butelka termiczna z termometrem, Pole
Czarna butelka termiczna z termometrem, Pole
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
Podobne artykuły promocyjne
PFR